Як робити покупки для універсального страхування життя

Універсальне страхування життя являє собою відносно новий страховий продукт. Вона була розроблена в 1980-х роках, щоб забезпечити гнучку альтернативу цілому по страхуванню життя. Вселенська життя гібридний продукт, який поєднує в низькій вартості захисту довготривала політика з економією елементом всієї політики життя.

Універсальний життя вважається гнучким, оскільки кожен елемент політики можуть бути змінені також обставини зміна страхувальника. Премії є змінними і розділений на страхові й ощадні порціями. Власник може переміщати кошти між частиною страхування та накопичувальної частини. Менше або більше преміальних виплат може вироблятися як з фінансових обставин зміна власника. Вони також можуть використовувати інтерес з боку економії частина політики, щоб допомогти оплатити страхові внески і знизити загальну вартість продукту.

Як насправді працює політики є те, що в перші роки життя страхувальника, ризик їх смерті є низьким, і велика частина премій виплачується в частині економії. На пізніх етапах життя, ризики вищі. Таким чином, вартість постійної частини страхування політика вище, і більш високий відсоток премії тому направляються в цьому компоненті.

З універсальною життя політика, грошова вартість зростає із змінною швидкістю, яка коригується щомісяця. Зростання, який заробив не обкладаються податком відкласти. Політика власник не повинен керувати окремими інвестиції роблячи політика простіше, ніж одна змінна життя. Взагалі-то, на відміну від змінних політики, з універсальною життям власник не має права голосу в тому, як премія вклали. Як правило, компанія зі страхування життя буде інвестувати в облігації премії, грошового ринку, або іпотечні кредити.

Смерть переваги, які платять, щоб бенефіціари не обкладаються податком. Крім того, прибутковий податок не стягується із зростанням грошової вартості поліса. Якщо політика припинені достроково, власник здійснюватиметься зі штрафом звинувачення, тому що універсальних життя політика вважається постійним страхування.

При покупці універсального страхування життя, важливо враховувати потреби особи, що запитує страхування. Наприклад, деякі страхові компанії також пропонують смертельної хвороби або критичні переваги хвороби. За допомогою цих опцій, покупці можуть отримати виплату, коли одна з цих умов виникають.

Покупець повинен порівняти кілька політик і повинні з’ясувати, які знижки вони можуть мати право на отримання, перш ніж зробити остаточний вибір. Наприклад, компанії часто пропонують знижки, якщо людина бере з декількох страхових полісів через ту ж фірму. Найпростіший спосіб дізнатися про можливі знижки і порівняти різні політики в Інтернеті. Мало того, що вся інформація доступна, але покупець може також приватні шукати інформацію і розглянути його на своєму власному темпі, у своєму власному домі.

Фінансовий стан страхової компанії є також те, що повинні бути розглянуті. Незалежні рейтингові агентства, такі як Стандартний & Poors, оцінити всі фінансової звітності страхової компанії, а потім ранжувати їх за загальною шкалою. Ці рейтинги також можна легко знайти в Інтернеті.