Як робити покупки для Вашого індивідуального страхування здоров’я

Не у всіх є доступ до спонсорованих роботодавцем страхування. У той час як бізнес підтримується медичних страхових компаній заручитися ефективності масштабу, забезпечуючи більше вигод з більш низькою націнкою просто тому, що кількість людей, зарахованих, Індивідуальне медичне страхування політики може бути ефективним способом захистити себе у випадку травми, хвороби або інвалідності. Рух без медичної страховки в ці дні все більш високі витрати на медичне обслуговування може коштувати вам все, що у вас є.

Товари для індивідуального медичного страхування може призвести до плутанини і більше, ніж трохи лякає. Знаючи, на що звертати увагу, чого слід уникати, і які питання задавати, ви можете забезпечити собі більш адекватне покриття, навіть якщо ви працюєте на себе, нового співробітника, або просто шукає більш широке охоплення, ніж це передбачено вашим місцем зайнятості.

розуміння жаргону і термінології страхування

Держави різняться за своїми вимогам і правилам, але розуміння основних термінів, пов’язаних з індивідуального медичного страхування допоможе вам бути більш ефективними покупця страхування і більш розбірливими Індивідуальне медичне страхування покупця. Ваше поточне стан здоров’я може або не може бути підставою для відмови в майбутньому страхування. Це називається “гарантований питання”. “Гарантована поновлювальності» відноситься до правої медичної страхової компанії, або її відсутність, скасувати охоплення, якщо ви захворіли так само авто страхові компанії скасувати покриття для людей, які були залучені в занадто багато нещасних випадків. В ідеалі, ви повинні спробувати отримати “нескоротних, гарантованої відновлюваної” індивідуальні політики в галузі охорони здоров’я. Друге краще «умовно відновлюваних” політику, яка тільки дозволяє страхової компанії, щоб відмінити всі політики у зазначеній категорії, але не тільки ваша.

Залежно від стану вашого проживання, медичні страхові компанії можуть вдатися до “обмежень на вже існуючих умов виключення», який може заборонити покриття для медичних умов, які були в силі до вашого початкового покриття. “Мобільність” означає Ви отримати кредит для попереднього покриття або якщо ви повинні чекати до завершення періоду стандартні винятки. Ви також хочете, щоб шукати медичної страхової компанії, яка пропонує розірвання період під час якого ви можете оцінити політику. Як правило, розірвання періоди 10 днів у довжину. Якщо після закінчення цього терміну випробувань ви вирішите, що не хочете, щоб покриття, ви можете скасувати свій індивідуальний поліс медичного страхування і отримати назад повну премію.

Джерела страхової інформації

Інтернет є відмінним засобом для здоров’я торгового страхування і порівняння медичних страхових компаній. Так як закони кожної держави змінюються, то вам потрібно, щоб стати інформовані про закони вашої держави. Джорджтаунського університету пропонує інтерактивний сайт (Healthinsuranceinfo.net) з інформацією про кожній державі, умови, обмеження охоплення, і преміум політики специфічні для вашої держави. Інший інтернет-ресурс є Національна асоціація страховиків охорони здоров’я. Їх веб-сайт може допомогти вам знайти кращий незалежний агент медичного страхування у вашому штаті для ваших потреб страхування.

Один із кращих інструментів для онлайн окремих торгових медичного страхування можна знайти на eHealthinsurance.com, яка дозволяє створювати пліч-о-пліч порівняння низки незалежних компаній медичного страхування. Найголовніше, щоб мати на увазі при купівлі індивідуального медичного страхування, щоб переконатися, що ви розумієте те, що покриває, коли страхове покриття починає і що не поширюється. Якщо є які-небудь аспекти вашої політики, які не зовсім розумію, це до вас, щоб зв’язатися з вашим індивідуальним агентом медичного страхування і переконатися, що ви розумієте всі