Як ремонт кредиту себе, як вибрати компанію ремонту кредиту

Як правильно вибрати компанію ремонту кредиту

Якщо ви там, в Інтернеті, шукаючи правильну компанію для ремонту вашого кредиту, ви стикаєтеся з досить великою проблемою. Як ви могли помітити, не всі кредитні ремонтні компанії однакові. Я написав цю статтю, щоб допомогти вам, надаючи вам знання, які ви повинні будете зробити правильне рішення у виборі компанії з кредитної програми ремонту, який найкраще підходить для вас, і що надасть вам результати, які ви шукаєте.

Якщо ви дивилися на кілька компаній, ви, напевно, бачили багато різних витрат і планів виплат. Хочете платити $ 99 плату установки і $ 69 в місяць, $ 179 установча плата і $ 49 на місяць, або $ 29,95 на місяць без плати за установку? Як щодо простий звіт $ 200 за кредит, або одноразовий внесок у розмірі $ 5000? Чи є ваш закрутилася голова все ж? Є ще дуже багато комбінацій і варіацій цих програм там, але вони насправді є лише варіаціями 3 різні моделі обслуговування:

• щомісячна плата за обслуговування
Це та модель, що більшість компаній, кредит ремонт вдаються к. Це забезпечує низький щомісячний платіж, що більшість може собі дозволити, і плата легко виправданий, коли компанія робить трохи роботи для вас кожен місяць. Здавалося б, низька вартість обслуговування оманливе дозволяє легко зареєструватися і не дозволяє компанії, щоб зробити свої кращі роботи для вас. Насправді, вона змушує компанії кредит ремонт працювати повільно і тільки зробити трохи кожен місяць так, щоб тільки йти в ногу з вашою щомісячної абонентської плати. У середньому, з щомісячної плати за обслуговування програми, ви будете в кінцевому підсумку платити такі ж або більше грошей, і бачити менше поліпшення для вашого кредитного ніж ви б з плоским вартість програми.

Багато компаній, які працюють у цій моделі також, здається, є більше зроби сам підхід до кредитної ремонт. Багато хто з них готуватимуть спору листи, але відправити їх поштою, ви зможете посилати. Більшість з цих компаній також, здається, мають репутацію поганого обслуговування клієнтів, і найпоширеніша скарга зареєстрована в тому, що при скасуванні, вони не в змозі зупинити плату від складання щомісячного з вашої кредитної картки.

• Фіксована ставка
Ця модель вимагає одноразовий внесок, або розстрочки платежів за послуги. Цей спосіб оплати, як правило, використовуються компаніями, які активно працювати від імені своїх клієнтів. Так як послуга оплачена вперед, вони, як правило, прагнуть заробити плату, надаючи послуги і працюють від імені свого клієнта. Однак, ви повинні бути обережні, тих компаній, які просто беруть ваші гроші і не надають послуг, як обіцяли. Ви повинні переконатися, що ви розумієте, умови програми, перш ніж зареєструватися, тому що багато з цих компаній мають дуже обмежені періоди часу (іноді 6 місяців або менше), в яких вони будуть працювати для вас.

Ще одним важливим фактором при підписці на єдину ставку обслуговування є твердою і простий для розуміння гарантії. Коли мова йде про гарантії, компанії-емітенти кредитних ремонту по всій карті. Ви повинні знати, що жодна компанія ремонту кредиту не в змозі гарантувати законно делеції або виправлення на ваших кредитних звітів. Тим не менш, вони можуть гарантувати ваше відповідність та забезпечити простий, звичайної мови гарантією. Авторитетною компанією, яка має багатий досвід не буде мати ніяких проблем стоять за їх гарантії.

• платити тільки за вилученнями / виправлення
Хоча це звучить як кращий спосіб, щоб найняти компанію ремонту кредиту, проблема в тому, що додаткова робота, взятих на себе компанією в відстеження і білінгу для кожного елементу окремо, змушує програму мають набагато вищу вартість для середнього клієнта. У свій час, ми тільки зробили бізнес у цій моді, проте, у зв’язку з переважною запиту клієнта, ми пропонуємо те ж відмінний сервіс для фіксованих витрат, що економить наш середнього клієнта більше 40 відсотків.

Збираємо всі разом …

Тепер давайте підведемо підсумки і пояснити деякі із зазначених вище, так що ви можете підійти до цього з знання, необхідні для прийняття обгрунтованого рішення.

Коли справа доходить до ремонту кредиту, процес є однаковим для кожної компанії там. Ви повинні почати з поточного кредитних звітів для кожного клієнта. Тоді в суперечці процес починається. Як тільки справи передаються до бюро кредитних історій, бюро є 30 днів, щоб обробити та розслідування спору. Як тільки деталі були оброблені, кожне бюро потрібно поштою оновлений кредитний звіт, щоб клієнту відразу. Коли клієнт отримує ці, вони повинні бути негайно відправлений назад в компанію ремонту кредиту, так що процес може продовжуватися.

Є моменти, коли ви не будете отримувати оновлену кредитний звіт, і новий повинні бути отримані і відправлені поштою в компанію ремонту кредиту, щоб продовжити. Цей процес буде тривати протягом різної довжини часу в залежності від того, як агресивна компанія кредит ремонт, скільки елементів, що є предметом спору, і т.д. Тобто основний процес ремонту кредиту для кожної компанії там.

Тепер, коли ви знаєте це, ви повинні оцінити ваші цілі ремонту кредиту. Ви серйозно ставитеся до ремонтувати ваш кредит в цілому, або ж ви хочете тільки одного конкретного пункту працювали? Ви намагаєтеся претендувати на отримання іпотечного кредиту і дійсно хочете, щоб ваша кредитна очищені якомога швидше, або ви хочете знайти найдешевший компанії і сподіваємося на краще в найближчі пару років? Коли мова заходить про вибір компанії кредит ремонт, ваші цілі важлива річ, щоб розглянути.

Обслуговування клієнтів є ключем до успіху в будь-якій програмі ремонту кредиту!
Обслуговування клієнтів є величезна справа, коли мова заходить про кредитні ремонт. Процес давно термінів, протягом 30-45 днів спорів розслідування, і він часто може здатися, що нічого не відбувається. Важливо бути в змозі перевірити в періодично, щоб дізнатися, де ви знаходитесь в процесі, і впевнені, що ваш випадок прогрес буде відслідковуватися. Гарна компанія ремонту кредиту повинні бути в змозі сказати вам, коли ваш останній спорів були направлені в кредитні бюро і коли ви повинні чекати, щоб побачити результати спору. Вони також повинні бути в змозі сказати вам, що була покращена, і те, що досі працював на в будь-який час у процесі. Ваші дзвінки слід вітати, і, якщо він є одним з тих часів, де новий кредитний звіт не потрібно, ви ніколи не повинні бути без сторонньої допомоги, щоб отримати один. Отримання кредитних звітів від бюро кредитних історій стає все важче і важче, весь час, і хто краще, щоб допомогти вам отримати ваш, ніж експерти ви найняли. Інша річ, яку ви можете отримати від гарної компанії ремонту кредиту є рада про вашу кредитну в цілому. Є багато речей, які ви можете зробити, щоб поліпшити свої оцінки за межами ремонту кредиту, що, якщо це робиться в той час як ви знаходитесь в процесі ремонту кредиту, допоможе вам максимізувати свої результати в цілому.

Інші умови оплати та вартість планів, викладених вище, кожна поставляються з різними рівнями обслуговування. Дозвольте мені бути гранично ясним, коли справа доходить до послуг, не всі кредитні ремонтні компанії однакові. Як тільки ви зареєструєтесь, то, що відбувається потім? Що відбувається при цьому більшість компаній є те, що ви послали по електронній пошті або спрямовані на веб-сторінку, яка говорить, що ви тепер повинні отримати всі 3 кредитних звітів (по одному від кожного з трьох основних кредитних бюро) і відправити їх сюди Це може здатися простим , але, як ми бачили, більшість клієнтів мають труднощі в отриманні кредитних звітів їх через проблеми ідентифікації особи.

Як тільки ви отримаєте ваші кредитні звіти і відправляти їх, ви збираєтеся бути надіслані поштою суперечка листи з інструкціями по відправці їх із себе, або буде, що всі будуть дбати про вас? Чи збираєтеся ви отримати консультацію, коли це необхідно, щоб допомогти вам у максимально під час вашої кредитної програми і хтось буде перевіряти з вами регулярно, щоб переконатися, що ви отримали оновлені кредитні звіти поштою надіслати? Чи збираєтеся ви бути повис після оплати ваш гонорар не знаючи, що очікувати від вас, або те, що цей процес? Що станеться, коли ви телефонуєте в обслуговуванні клієнтів, що бажають знати, де ви знаходитесь в цьому процесі? Чи буде хто-небудь відповісти самі, або вам передзвонили? Чи будуть вони в змозі сказати вам поточний стан процесу ремонту кредиту? Все це дуже хороші і важливі питання.

Це до вас, щоб зробити вашу належної обачності, задаючи важливі питання, і перевіряти, що компанії, яку ви обираєте, є судимості бізнесу. Ось кілька ресурсів, які можна перевірити з розгляду скарг на будь-яку компанію. bbb.org або creditrepairservices.choicerevu.com результати тут дасть вам деяке уявлення досвіду інших клієнтів виникли з компанією.

Ще один хороший класифікатор тільки вибрати компанію, яка працює в цьому бізнесі понад 5 років. Статистика показує, що 80% підприємств зазнають невдачі протягом перших 5 років, так що само собою зрозуміло, що, якщо вони все ще працюють через 5 років, є хороший шанс, що вони будуть продовжуватися. За останні пару років, через спад в ринки нерухомості, ремонт кредиту стала дуже популярною і сотні компаній, які виросли до скористатися потреба на ринку. Більшість з цих компаній не буде, в найближчі роки. У кінцевому рахунку, якщо ви не впевнені в конкретній компанії, їх послуги, не записатися.

Якщо ви дійсно серйозно ставитеся до ремонту і поліпшення вашої кредитної і досягнення найвищих кредитних рейтингів можливе в найкоротші терміни, то, що ви шукаєте, компанії кредит ремонт з програмою, яка побудована так, щоб зробити саме це.

Тепер, коли ви озброєні цими знаннями, ви можете використовувати його разом з вашим здорового глузду, щоб обрати кращу компанію ремонту кредиту для Вас.