Як працювати, скільки страхування життя вам потрібно

Як довго це частина рядка? Це? Трохи схоже запитують, як багато страхування життя вам потрібно. Відповідь може бути практично будь-яке число і буде залежати від ваших особистих обставин, потреб вашої родини та утриманців, а, просто кажучи, скільки ви можете собі дозволити в щомісячних премій зі страхування життя. Немає одного рецепту для всіх не.

Тим не менш, є будь-яку кількість онлайн-калькулятори, в яку ви ключем Деякі основні відомості про себе та свою сім’ю, і який потім допомогти вам розрахувати досить хорошу приблизна цифра. Ці калькулятори також сприятиме тому, що ви не т виходять на певний елемент витрат, які повинні бути відображені у вашому забезпечення страхування життя.

Іпотеки? ймовірно, ваш найбільшим поточного вихідного ваш погашення іпотечного. Іпотечних те, що ви? Повторно навряд чи хочете, щоб ваші близькі, щоб повинні припустити, у разі вашої передчасної смерті, і ви? Ве, ймовірно, вже зробив деякі положення, для того, щоб бути погашений у такому заході. Більшість кредиторів, швидше за все, просили деякі форми життя безпеки по кредиту в будь-якому випадку. Але тепер настав час, щоб переконатися, що у вас є достатнє покриття проти капіталу і виплати відсотків по іпотеці.

Інші кредити? Те ж саме, звичайно, для інших кредитів ви можете вивезли, і які ще не охоплені деякі форми страхування життя. Ще раз, ви, ймовірно, хочете, щоб ваша сім’я не залишилися великі борги, щоб погасити в разі вашої смерті.

Догляд за дітьми? якщо у вас є молода сім’я, вона? и не тільки вашої ролі годувальника, яка збирається бути пропущені. Ви хочете, щоб розглянути всі численні неоплачені зобов’язання, які ви в даний час виконують як батько або опікун і чи є альтернативні, додаткові заходи догляду за дітьми, можливо, повинні бути зроблені в разі вашої смерті. Просто, наскільки кришка, ймовірно, буде необхідно, і за який період часу, звичайно, буде залежати від кількості і віку дітей.

Витрати на освіту? Ще раз, ви, ймовірно, хочете душевний спокій, що ваші діти будуть мати можливість продовжувати в той же школи або бути в змозі завершити своє університетську освіту в разі вашої смерті. Плата за шкільне навчання та університетські витрати слід включати до списку положень, які будуть зроблені.

Заміщення доходу? Якщо ви більше не були там в якості основного годувальника, скільки грошей би ваші утриманці повинні продовжувати в користуванні спосіб життя і рівень життя, який ви хочете для них? Це найскладніший розрахунок всіх, звичайно, тому що він включає в себе прийом вашої поточної зарплати і спробі проекту в майбутньому сім’ю? И ймовірно, потреб. Найбільш поширеними? Правило? в даному випадку полягає в забезпеченні і ця цифра вдесятеро ваші нинішні зарплати. Залежно від ваших особистих обставин, кількість і вік всіх своїх дітей, наприклад, і те, як ви передбачає доходи використовуються, однак, можуть бути аргументом для підвищення цього положення до 25 разів вашого річного окладу.

Розробити скільки страхування життя вам потрібно:

“Враховують всі поточні фінансові зобов’язання і тих, кого ви як і раніше буде в майбутньому
“Там немає жорстких правил про кількість грошей доцільно залишити позаду, але є ряд великих заголовків витрат, що ви, ймовірно, захочете взяти до уваги
“Пам’ятайте, що є цілий ряд онлайнових калькуляторів, які повинні допомогти вам прийти до приблизна цифра для ваших можливих потреб і допомогти вам, щоб переконатися, що жодна з основних рубрик витрат залишаються без належної уваги.