Як правильно порівняти онлайн котирування страхування автомобіля

Отримання авто страхування котирування від різних страхових компаній раніше був трудомістким випробуванням. Ви повинні готуйтеся численні телефонні дзвінки, довге очікування і проводите велику частину свого часу, їздячи по всьому місту тільки, щоб отримати необхідну інформацію.

Тим не менш, завдяки Інтернету, ви можете отримати онлайн страхування автомобіля котирування, швидко і легко. Там немає абсолютно ніякого очікування, без водіння по місту. Вся інформація, вам потрібно, це ваш з простим натисненням кнопки. Якщо ви плануєте шукати різні онлайн котирування автомобільного страхування для порівняння, але ви не знаєте з чого почати, скористайтеся наступними порадами:

Остаточний лапки не остаточна ціна

Перше, що потрібно пам’ятати при порівнянні онлайн котирування страхування є те, що остаточне цитата не обов’язково кінцева ціна взагалі. Знаю, що якщо страхова компанія вишле Вам кошторису він лайн страхування автомобіля, не питаючи ніяких особистих даних або ви ми не попросили підписати будь-який контракт, то страхова цитата є лише загальною оцінкою, заснованої на наданої вами інформації. Зрештою, коли ви починаєте нову політику, Вам буде необхідно надати документи, що підтверджують дані в своїй заяві, що ви спочатку представлений. Це завершить вашу заяву і договір закінчена.

Інформація та опції

Як тільки ви починаєте порівняння онлайн автомобільних страхових полісів, вам буде запропоновано більшістю порівняння сайтів для вашого основного демо-графічних даних, таких як основні демо-графічної дані, такі як вік, стать, місце розташування і маршрут історії. Якщо ви зберегли недоторканим запис водіння не менше 5 років, і ви, не класифіковані як «високого ризику», то ви зобов’язані платити менше, ніж у середньому по країні. Вам може бути запропоновано для оцінки кількості миль, ви їдете на рік, а також держави, марку і модель вашого автомобіля.
Як тільки ви закінчите представивши свої дані, ви отримаєте цінова пропозиція по електронній пошті. Котирування онлайн, як правило, передається в менш ніж за годину. За цей час, вам буде запропоновано декілька варіантів страхових компаній, щоб вибрати з кожного з цих з їх потребами і політики перераховані для вашого розгляду.

переваги та ціни

Якщо у вас є інформація вам потрібна, ви почнете порівнювати такі речі, як франшиза, премії, тип покриття вам потрібно, і варіантів оплати. Щоб отримати кращі пропозиції, не забудьте запитати про те, як Ви можете отримати знижки. Крім того, переконайтеся, що ви і тієї ж інформації у вас на всі порівняння сайтів, які ви використовуєте для того, щоб отримати найбільш точні котирування, а також, щоб уникнути плутанини. Ви також можете вибрати, щоб зробити ще одна цитата з використанням інший рівень охоплення або тип політики, якщо це необхідно.

Порівняння котирування онлайн це найшвидший і найзручніший спосіб придбати страхування автомобіля. Тим не менш, завжди переконайтеся, що ви використовуєте найбільш надійних порівняння сайтів, таких як CarInsurance180. Таким чином, ви гарантовано отримаєте тільки найточніші цитати з провідних страхових компаній, по всій країні.