Як правильно вибрати поліс страхування життя

Страхування життя – що це таке і як воно працює?

Страхування життя є найпростішим, самим популярним і ефективним способом фінансового захисту будь-яких утриманців у разі вашої смерті. У той час як це не допоможе тим, хто залишився, щоб подолати їх втратою, благо одноразова допомога, в більшості випадків не оподатковуваний податком, буде гарантувати вашу сім’ю не позбавлені засобів зв’язку під час напружений час.

При вартості страхування життя на весь час низький, зараз дуже вдалий час, щоб організувати кришки. Для тих, хто в доброму здоров’ї, політика, яка була вивезена шість років тому можна замінити сьогодні значно менше, незважаючи на те, що, будучи старше, один знаходиться в теорії більшому ризику. Промисловості надмірна реакція на загрозу СНІДу спочатку викликав премій ракета вгору, але коли очікувати епідемії не виправдалися, витрати швидко падала, починаючи з середини 1990-х років.

Премій зі страхування життя варіюватися від людини до людини, з такими факторами, як вік, стать, поточний і попередній здоров’я, способу життя, строк, необхідний, роду занять і статусу курця всі мають вплив. Ризик оцінюється з використанням того, що відомо в промисловості як “смертність таблиць для визначення премії для конкретного індивідуума, якому ‘завантаження’ можуть бути додані, який приймає далі до уваги інші фактори, пов’язані з історії хвороби і способу життя.

Все життя проти терміну страхування життя

Страхування життя можна розділити на два основних типи, відомого як “ціле страхування життя» і «термін страхування життя». По суті, як випливає з назви, все життя страхування забезпечує прикриття для життя страхувальника, в той час як термін страхування життя забезпечує покриття протягом узгодженого періоду часу. За всіма полісами, вкрай важливо забезпечити, щоб виплати премії в курсі тримати кришку на місце.

Всього страхування життя

Всього страхування життя має тенденцію бути більш дорогий варіант, хоча часто має ту перевагу, що більш гнучкою. Він може виконувати безліч завдань, включаючи засоби індивідуального захисту, захисту сім’ї і планування податку на спадщину, і можливо, у поєднанні з терміном поліс страхування життя, щоб покрити борги конкретної міру необхідності.

Як правило, страхувальників внески інвестуються і переваги страхування життя ‘придбав’ використанням інвестиційного фонду. Результати діяльності Фонду, поряд з іншими факторами, робить істотний вплив на рівень майбутніх вигод. З віком страхувальника збільшує вартість страхування збільшується, тим самим зменшуючи суму в інвестиційний банк. Інвестиційна складова коливається від страховика до страховика, а деякі є більш щедрими платниками, ніж інші, що робить експертний висновок страхового брокера або незалежного фінансового радника неоціненним у виборі такої політики. Деякі плани вимагають вкладу до смерті страхувальника, деякі протягом певного періоду часу, а деякі до певного віку не буде досягнута, з додатковими опціями для покриття певними захворюваннями або інвалідністю. Загальним фактором є те, що всім кришка підтримується протягом життя страхувальника, в результаті чого весь страхування життя дуже популярний спосіб залишити утриманців заначки.

Один велика перевага весь страхування життя є те, що гарантії виплати за смерті страхувальника, на будь-який момент часу, що може бути, знімає багато здогадок здійснює інші види страхування життя. Поки підтримуються премій, кришка забезпечена. Хоча більш дорогий варіант, це важливо відзначити, що премії нижче, ніж можна було б заплатити в подальшому житті, неодноразово довгострокової політики оновлення життя.

Термін страхування життя

Простіший варіант, термін страхування життя пропонує основні кришкою протягом певної кількості років, як правило, за низькою ціною. Термін страхування життя вимагає регулярної виплати премій і виплачується одноразово у разі смерті страхувальника надання це відбувається протягом терміну дії поліса. Смерть за межами термін до яких застосовується політика не призведе до виплати, тобто до втрати всіх інвестицій, зроблених, що робить його особливо важливо, щоб переконатися, що покриття відповідає, і термін є доцільним.

Деякі політики може бути розширена, щоб забезпечити критичну охоплює хвороба; повне розкриття всіх медичних умов, існуючих та історичних, має життєво важливе значення при організації це, щоб уникнути відмови в оплаті саме тоді, коли це найбільше потрібно. Це також необхідно, щоб бути впевненим, які саме умови поліс покриває, як страхові компанії, як відомо, як до конкретних хвороб вони платитимуть за!

Термін життя страхового покриття може бути далі розділені на ці типи:

Фіксована ставка (або рівень) кришка – пропонує певну кількість прикриття для політики терміну, встановленого з самого початку.

Зниження (або іпотечного страхування захисту) кришка – кришка зменшується з плином терміну дії поліса, часто вбудовані із зменшенням іпотечного боргу.

Сімейний дохід вигоду – виплачується регулярний дохід, а не одноразово під час термін дії страхового поліса.
Збільшення термін гарантії – премії і вигоди збільшуються щороку, зазвичай відповідно до інфляції, дозволивши захисту способу життя.

Кабріолет забезпеченню термін – дає можливість конвертування в ціле життя політику, не даючи нову інформацію про ваше здоров’я.

Скільки кришка мені потрібно?

Важливо правильно визначити вашу утриманців фінансових потреб встановити, наскільки кришка страхування життя влаштувати. Загальне правило полягає у виборі політики, що забезпечує мінімум у десять разів ваша зарплата, але більше, може бути доцільним, при цьому сума змінюється в залежності від того, як ви збираєтеся його використовувати. Загалом, ви вирішите, скільки ви хочете, щоб ваші утриманці отримати в разі вашої смерті, і Ваші премії будуть відповідно визначені.

Не забувайте фактори, як:

• виплати іпотечного кредиту
• Заміна зарплати працівника в первинні
• Заміна догляду за дітьми
• витрати на освіту
• заборгованість
• Підтримка для ділового партнера

Що мені потрібно, щоб виглядати?

Перед підписанням нічого, подивіться уважно на умови пропонованого вами поліса страхування життя звертаючи особливу увагу на будь-які правила, що стосуються виплати. Деякі політики не можуть, наприклад, платити, якщо смерть викликана участю у певних небезпечних видів спорту або діяльності.

У разі індексованих політики, які дозволяють економічні зміни, важливо встановити, чи є політика пов’язана автоматично або чи є необхідність відмовитися у зв’язку з кожним роком; нездатність зробити це може призвести до блокування майбутнього зв’язування.

Хоча виплати по страхуванню життя, як правило, не оподатковуваний податком, існують обставини, коли податки будуть застосовуватися. Поліс страхування життя можуть бути розміщені “в довірче управління з захисту доходів і забезпечити оплату швидше, хоча це складне питання, яке потребує професійних порад для ясності, перш ніж продовжити.

Спільного життя політика є популярним і часто менш дорогий варіант для сімейної пари, яка охоплює два з них одночасно, з варіантами виплат на перший смерті або останнього вцілілого основі.

Скільки це буде коштувати?

Вартість кожної іншої політики, пропоновані компанією страхування життя варіюється в широких межах і залежить від ряду факторів: тип політики, довжина політики термін, розмір користь смерті, гнучкість політики, кількість людей, охоплених політики і так далі.
Тільки впевненість в тому, що чим довше ви почнете одержувати страхування життя, тим дорожче премій буде!