Як правильно вибрати поліс страхування життя

Поліс страхування життя є цінним інвестицій. Якщо б ви були, щоб скоротати передчасно мають поліс страхування життя може бути різниця між вашим сім’я є фінансово забезпеченим або боротьби в бій бідності. Ця стаття дасть вам кілька порад, які допоможуть вам правильно вибрати поліс страхування життя для вас.

Існують два основних види страхування життя. Існує термін страхування життя, яка хороша для певний період часу, а потім в кінцевому підсумку закінчується. Іншим основним видом страхування життя є постійне страхування життя або страхування на випадок смерті. Цей тип політика залишається в силі протягом всього вашого життя, якщо ви не вирішите припинити політику. До тих пір, як ви оплатите щомісячних премій цілому поліс страхування життя залишається в силі.

Кожен тип політика має свої плюси і мінуси. Термін життя політика закінчується в один прекрасний день в цей момент ви більше не будете мати охоплення. Благо термін страхування життя є те, що страхові внески істотно менше, ніж ціле життя політика. З іншого боку рівняння цілому поліс страхування життя матиме щомісячні премії, які значно вище, ніж термін життя, але вся політика страхування життя будуть діяти протягом всього вашого життя і буде нараховуватися грошове значення, так що він може реально бути використаний в якості інвестиційного інструменту.

Щоб отримати всі входи і виходи з різних типів полісів страхування життя, що це буде хороша ідея, щоб говорити з фінансового планування або страхового агента. Є багато різних типів політик доступні всі види різних змінних. Якщо ви вирішите піти з терміном поліс страхування життя або поліс страхування на випадок смерті ви також повинні визначити, скільки охоплення вам потрібно.

При спробі розрахувати суму страхового покриття ви повинні мати Є кілька речей, вам необхідно брати до уваги. Речі, які вплинуть на ваше рішення включити ваш вік, кількість утриманців у вас є, а також їх вік, скільки боргів у вас є і т.д. Ви хочете, щоб нести достатньо страхування погасити іпотеку, якщо ви до цих пір є, погасити будь-які борг по кредитній карті, і, може бути достатньо, щоб заплатити за вищу освіту для ваших дітей, якщо у вас є. Ви хочете, щоб розглянути, скільки доходу вашого чоловіка робить і віднімати, що від вашого щомісячного рахунку і переконайтеся, що у вас достатньо страхування життя, щоб покрити різницю.

Такими є лише деякі речі, щоб думати, перш ніж купити страхування життя. Сенс мати поліс страхування життя, щоб переконатися, що ваша сім’я буде бути фінансово забезпеченим, якщо ви має статися, щоб скоротати передчасно. Ви хочете, щоб знайти баланс між наданням вашій родині достатньо грошей, щоб жити комфортно, якщо ви має статися, щоб померти і одночасно мають доступні щомісячні виплати премії, яка не буде дуже великим тягарем. Вам слід поговорити з фінансового планування та / або біля магазину і отримати цитати з декількох різних страхових компаній, щоб переконатися, що ви отримаєте найкращу можливу угоду.