Як правильно вибрати медичне страхування франшизи

Багато людей мають проблеми з розумінням процес вибору медичного страхування франшизи. Це може бути заплутаною завданням, м’яко кажучи. Мало того, що ви повинні розглянути франшизи або франшизи, але максимальна співстрахування та доплати і як кожен ставиться до різних типів плану.

Календарний рік франшизи може варіюватися від $ 250 до $ 10 000 або навіть вище. У разі PPO, вони застосовуються до кожного покритий людини. Для медичні ощадні рахунки сумісні планом, франшиза поширюється на все покрито членів.

Всі франшизи почати все спочатку на перше січня. Проте, якщо ви перейдіть на новій страхової компанії в середині року, ваша нова компанія може дозволити франшиза перенесені кредиту на новий план франшизи. Цей кредит буде для медичних витрат ви заплатили, щоб провайдери за старим планом віднімаються з першого січня до дати, ви не перейшов плани. Попросіть вашого агента, щоб перевірити, якщо нова компанія дозволяє це переносите кредиту.

Тоді є франшиз відпускаються за рецептом ліків, щоб розглянути. Це окремий календарний рік франшиза, яка може застосовуватися або непатентованих ліків рецепта або всім відпускаються за рецептом ліків перед доплат навіть почати. Деякі плани не пропонують страхування для рецептів і може пропонувати знижки для використання беруть участь аптеці.

Більшість РРО плани обмежити франшиза становить два-три рази окремі суми франшизи. Це можна було б назвати сім’єю франшизи. Якщо ваше покриття 3 і більше членів сім’ї, це слід брати до уваги при виборі плану. Це може вплинути на кишенькові витрати, ви повинні заплатити в даному календарному році. Більшість сімей не буде відчувати кілька серйозних захворювань в даному календарному році, однак, автомобільна аварія могла землі більш ніж одного члена сім’ї в лікарні в той же час.

Співстрахування це сума, що сплачується, як правило, у відсотках, після франшиза була зустрінута. Це, як правило, обмежується двома або три рази індивідуального максимуму, називається максимальна сім’ї співстрахування. Деякі компанії відносяться до максимальної співстрахування як максимум зі своєї кишені витрати. Це може ввести в оману, так як більшість компаній не включають франшизи як частина максимального зі своєї кишені витрати. Перевірте визначення тісно для того, що є і що не є частиною з власної кишені максимум.

Доплати зазвичай застосовують до послуг лікарів проводиться в офісі. Деякі включають в себе основні лабораторії та основні рентгенівські як частина того, що розглядається в рамках з-оплати, але більшість цього не роблять. Дуже небагато плани пропонують невідкладної допомоги доплат і якщо вони роблять, ви повинні бути обережні, вони не на додаток до відрахування. Як деякі компанії використовують доплати в якості покарання. Зверніть увагу на формулювання “доплати знято, якщо визнати”. Це означає, що доплати в даний час використовується в якості покарання.

Доплати також може бути використаний для лікарських препаратів. Вони майже завжди застосовується в різних кількостях до родових, торгова марка переважніше і торгова марка не основна. Деякі компанії дозволить невелику знижку в з-оплати, якщо приписи поштою замовив для 90 денний запас. Тим не менше, більшість з них покінчили з цими двома чи два з половиною рази доплат і тільки забезпечити обслуговування майже як додаткову зручність. Просто майте на увазі, у той час як це може бути зручним для вас, компанія дійсно досягає невеликі заощадження вартості.

Як завжди, не забудьте зберегти поточну покриття на місці, поки шановна компанія не запропонував прийнятного покриття.