, Як правило, більшість фірм автострахування Схожі пропозиції, що саме, щоб розглянути.

Політика страхування автомобіля захищає вас від будь-яких фінансових втрат, які можуть відбутися в результаті нещасного випадку або крадіжки вашого автомобіля. це просто компанія, яка страхування автомобіля страхування автомобіля труднощі для вас. Компанія страхування автомобіля працюватиме до політики страхування автомобіля для вас після вивчення багатьох варіантів так само, як допомагають зробити вашого автомобіля, що премія, яку ви готові платити, ваші страхові ризики і т.д. Будь щорічної премії повинен бути сплачений Вам компанією страхування автомобіля, так що компанія може заплатити за ваші втрати, які ви можете мати в майбутньому. Всі умови, як правило, згадується з 2-річний контракт, який є вашим обов’язком як новий водій повинен регулярно перевіряти більше, ніж всі крапки і попросити страховому агенту будь-які питання, які ви маєте на увазі. це дійсно просто, зрештою, дрібним шрифтом, як правило, різні вам, що ви повинні підписати на пунктирну лінію і платити премії.

Зазвичай всі компанії страхування автомобіля мають однакові плани. Передова, що підлягає виплаті відсотків та пов’язані з скороченням дбатиме у разі пов’язаних з будь-якої аварії можуть незначно відрізнятися. Оскільки ринок страхування автомобіля є дуже конкурентоспроможною, передовий ціни та інші умови продовжують майже аналогічна.

Політика страхування автомобіля може забезпечити майна, відповідальності та охоплення в залежності від типу політики. Майно покриття охоплює скорочень за пошкодження автомобіля або крадіжки автомобіля. Страхування відповідальності платить за будь-яку правову відповідальність інших людей за нанесення тілесних ушкоджень або матеріального збитку. І медична страховка покриває витрати у зв’язку з лікуванням травми, медицина витрати та витрати на похорон у випадку автомобільної аварії. Ви можете купити різні типи покриття залежно від того, скільки ви хочете витратити на свій власний план захисту.

Політика страхування автомобіля зазвичай складається з 6 видів покриття. Як згадувалося раніше, клієнт може вибрати один з різних типів покриття. майже всі керівні принципи продовжують автомобіля від 6 місяців до року. Ваш автомобіль страхова компанія виставить вам рахунок, коли прийшов час, щоб відновити політику і бути готовим підвищення ставки.

що різні типи покриття, як правило, –

1) тілесних ушкоджень відповідальності

Цей вид відповідальності покриває витрати травм, які ви можете добитися того, щоб хтось ще під час водіння вантажівки. Також покриття включає в себе травми, заподіяну особі під час водіння автомобіля іншої людини.

2) медичних платежів на додаток до захисту персональних травм

Цей вид відповідальності покриває витрати на лікування травм, щоб мати можливість водіям та іншим пасажирам. Відповідальність також поширюється на медичні витрати і витрати меморіал у разі смерті.

3) відповідальність за шкоду власності

Цей вид відповідальності покриває збитки для автомобіля іншої людини і вашого автомобіля або вантажівки. вона цілком може також включати пошкодження ліхтарні стовпи, телефонні стовпи, паркани та інші державній власності.

4) зіткнення

Цей вид відповідальності охоплює рахунки за пошкодження автомобіля або іншої людини. Навіть якщо ви знаходитесь у вині, то і ви будете отримувати відшкодування витрат на ремонт автомобіля.

5) всеосяжний

цієї конкретної вершини відповідальності втрачає в результаті крадіжки або пошкодження автомобіля на щось інше, ніж зіткнення з іншим об’єктом або пошкодження автомобіля внаслідок пожежі, падіння предметів, вибуху, землетрусу і т.д.

6) незастрахованих на додаток до Underinsured Покриття автомобіліста

Ця правова відповідальність охоплює втрати до вашого автомобіля іншим водієм, який незастрахованих.

Покриттів, згадані вище, пропонуються всіма підприємствами страхування автомобіля. У більшості заявляє, страхування автомобіля є обов’язковим. Таким чином, це ваша відповідальність, як водій автомобіля, щоб мати політику.