Як почати свій власний страхової компанії

Страхові агентства, як правило, створені страхових фахівців і людей з досвідом у сфері фінансових послуг, які хочуть розправити свої крила і стати підприємцями. У той час як це добре, щоб бути схвильованим про початок власного страхового агентства, намагаюся триматися корінням в реальність. Операційна страхового бізнесу є складним завданням, сказати принаймні. Це займає дуже багато напруженої роботи, твердо і рішуче, щоб дати поштовх страхового бізнесу і зберегти це працює плавно. Якщо ви думаєте про те, як почати страхової компанії, спочатку поговорити з іншим вже в бізнесі, щоб отримати уявлення про перешкоди, ви, ймовірно, зіткнутися.
навички
Першим кроком у визначенні, як почати страхової компанії оцінює особистого навичок. Ви добре продажів? Якщо ви вже в страхових продажів, ви досить успішно? У Вас є інтерес до фінансових послуг? Якщо у вас немає ділок ставлення присутній у більшості успішних продавців страхування і мають лише швидкоплинний інтерес в галузі фінансів, то, можливо, це не ваша чашка чаю.
страхові продукти
Наступне, що на порядку денному повинні бути з визначенням типу страхової справи в якій Ви можете мати справу в життя та медичне страхування, автострахування, страхування майна, страхування відповідальності і т.д. Авто страхування є, мабуть, найлегше продати, але не так прибуткова, як страхування життя. При визначенні, як почати компанію зі страхування життя, ви повинні пам’ятати, що ваше основне джерело доходу буде комісія і залишків від політики. Чим вище політика кількість, тим більше комісії. Можливо, ви захочете мати це на увазі при прийнятті рішення, який тип страхування спеціалізуватися дюйма
отримати ліцензію
У той час як ви плануєте, як почати свій страхової компанії, переконайтеся, що ви вивчаєте ліцензування законів держави в якому ви живете і отримати ліцензію. Для цього вам доведеться пройти експертизу. Вам потрібно окрему ліцензію для кожного виду страхового продукту ви плануєте продати. Крім того, майте на ногу з останніми податкового законодавства та інші, пов’язані з фінансовими продуктами.
фінансування
Складання бізнес-плану перерахування капіталу вам потрібно, щоб почати роботу, щомісячні витрати, прогнозовані майбутні комісій і прибутку. Фінансів є джерелом життєвої сили будь-якого бізнесу. Тому необхідно переконатися, що ви накопичуєте більше це, що, як правило, потрібно. Якщо ваш бізнес працює в грубі плями на початкових етапах, відсутність фінансів калічить вас. Загальні джерела фінансування є банки, фінансові інститути та інвестори з галузі. Деякі витрати ви повинні надати для включають в себе рекламу, комісійні, заробітна плата, професійні послуги, оренда, податки, транспортування, канцелярських товарів тощо
реклама
Виживання страхового бізнесу залежить від розумної рекламної та маркетингової стратегії. Жорсткий навички продажів є відмінною рисою Благий страховий агент. Шикарний продавець ніколи не упускає можливість. Так що, будь ви на соціальні зв’язки або формальний бізнес зустрітися, ніколи не проходять до відкриття, щоб зробити хороший крок продажів. Але не образити і штовхає людей в кут. Запитайте веде від існуючих клієнтів і рекламувати широко через Інтернет, в жовтих сторінках, а також у місцевій газеті. Велика частина ваших витрат буде на рекламі. Так що будьте готові.
При плануванні, як почати страхової компанії, ви можете найняти людей, щоб працювати для вас на зарплаті. Крім того, ви можете спілкуватися і спліт відсотки з фрілансерами, які відправляють бізнес свій шлях. Якщо Ви все ще запитуєте себе: “Чи повинен я почати своє власне страхове агентство – переконайтеся, що ви зробити належний аналіз ризиків, відстежувати плюси і з’ясувати способи, щоб вітрило над мінуси Це має отримати від страхової бізнес. землю і тримати його на зльоті.