Як порівняти і придбати в онлайн-страхування життя, без клопоту

Більшість споживачів, погодьтеся, що покупка страхування життя приблизно так само весело, як верхи на віслюку по пустелі. Хоча ми всі знаємо, що це потрібно для нашої сім’ї, ми, як правило, щоб покласти його в нижній частині списку, щоб зробити просто через незручностей. У поточний день більшість сімей є надзвичайно зайнятий роботою і сім’єю, і, можливо, буде важко встановити час, щоб зустрітися з агентом. Беручи до уваги ці перешкоди якомога сучасні технології змінити магазину, як споживачі для купівлі та страхування життя?

споживачем онлайн тенденція пошуку

Там був онлайн тенденція торгових виникають з початку 1990-х років, коли перші страхові маркетологи почали пропонувати посиланням агрегатори для споживачів шукає страхування порівнянь. З тих пір рівень споживчого комфорту збільшилося використання Інтернету для пошуку, так і магазин для авто, здоров’я і зовсім недавно по страхуванню життя. Статистично менше споживачі шукають в телефонні довідники та спрямовують свої пошуки до Інтернету для швидких результатів. Люди, здається, так само зручно працювати з місцевим або національним агентством вони знайшли в Інтернеті, як вони були в минулі роки з місцевими дверей до дверей страховий агент. Багато хто з провідних страхових компаній довірений тепер пропонують онлайн цитування страхування, про що свідчить реклама доменні імена та номери 1-800 в публікаціях і на телебаченні за останні роки. Сьогодні ці перевізники пропонують поєднання реального двигуна цитуючи часу, спрощення питання андеррайтинг, онлайн-додатків і електронного підпису з метою прискорення процесу страхування і зробити весь процес простіше для покупця зі страхування життя.

страхування життя занадто складна, щоб купити в Інтернеті?

Деякі форми страхування життя, такі як змінні життя, загальної життя та інвестиційної політики типу може зажадати більш руки на підході, більшість сімей придбати перспективі, оскільки вона є економічно ефективним і служить меті під час високого ризику років, коли у вас є будинок і є маленькі діти і чоловік захистити. Термін страхування не складно, якщо ви знаєте те, що шукаєте тут кілька рекомендацій, які слід враховувати при пошуку в Інтернеті;

Спрощена питання страхування життя швидко

Якщо ваш відносно здорових не більше одного або двох незначних проблем зі здоров’ям, як артрит і холестерин або немає питань здоров’я яких ви знаєте зазвичай можна претендувати на немедичні страхування життя. Це шлях найменшого опору, і не вимагає медичного огляду, який складається з крові і сечі, щоб перевірити наявність питань охорони здоров’я або ненормальні свідчення. Ви можете процитувати і заявку від агента / агентства сайт, якщо ви виберете. Ця політика, як правило, видається на стандартних або краще рейтинг по класах просто поставити кілька запитань здоров’я та видачі політики вжити / відхилити основі. Ви повинні знати, що онлайн-покупки термін страхування є обмеженими до $ 500000 для цього типу методу нанесення. Також переконайтеся, що політика має гарантовану премію за довжину перспективі і не буде збільшуватися протягом терміну, і що, що у нього є рівень допомоги смерті у разі смерті застрахованого. Нарешті, не плутайте Випадкове страхування смерть з прямими терміну страхування життя.

Використовуйте ліцензованим агентом, який використовує технології

Інший варіант при пошуку по страхуванню життя в Інтернеті, щоб запустити порівняння страхування життя на цитату двигунів, однак будьте обережні, щоб уникнути повного сайтів, які говорять, що вони не продають страховки, але просто відправити свої дані для агентів, щоб конкурувати. Ці веб-сайт компанії створюються лише продати свої дані для безлічі агентів. Просто запустіть вашу цитату безпосередньо на агента / агентства веб-сайті, таким чином, ви тільки будете агентом з цієї організації і ваша особиста інформація буде конфіденційною. Використовуючи агент / брокер ви можете робити покупки для найкращого курсу з числа багатьох з головних носіїв, але ще важливіше агент може допомогти вам перевізнику, який дасть вам кращий курс класу для вашого здоров’я. Всі перевізники мають різні керівні принципи андеррайтингу та брокера / агента, який має деякі знання цих носіїв може допомогти вам отримати схвалення якщо у вас є проблеми зі здоров’ям. Багато агенти сьогодні використовують сучасні технологічні платформи, які підключаються безпосередньо до носіїв і може прийняти вас додатка по телефону та електронною запланувати час медичного огляду в процесі подачі заяви, а екзаменатор принести додаток для підписання в день іспиту . Перевізник платить за іспит так ви, по суті мають можливість отримати схвалення, підтримку з боку агента і бути надані пропозиції до прийняття політичному плані. Навіть якщо ви маєте право на немедичних страхування життя агента можна заощадити час життєво важливо, приймаючи форми по телефону і допоможе вам уникнути перевізників, які не схвалить вас.

У той час багато страхові компанії продають безпосередньо споживачам пам’ятати незалежний брокер як правило, може запропонувати вам безліч варіантів для вашого здоров’я, віку і ваги з різних верхньої довірений носіїв гарантії того, що Ви отримуєте найдоступніший покриття для захисту потреб вашої родини, якщо Ви не змогли це зробити. Це технологія, інструмент, який дозволяє покупцям страхування життя, щоб отримати вигоду з знання агента компаній і продуктів, можливість скоротити застосування і процес затвердження від декількох місяців до декількох днів або хвилин, а також підвищує загальний досвід покупки.