Як порівняти страхові низької вартості домовласників у Флориді

Ваш будинок, ймовірно, ваш найбільших інвестиційних і вашим найціннішим активом, так що цілком природно, що ви повинні хотіти, щоб захистити, що інвестиції при покупці страховки домовласника.

Але тим самим ви не хочете платити більше за страхування, ніж потрібно, так що це також природно, що ви повинні хотіти, щоб порівняти страхові домовласника низької вартості тут у Флориді, щоб ви були впевнені, що ви отримали найвигідніший ви можливо.

Був момент, коли порівняння політики домовласників страхування серед різних страхових компаній було багато часу і практично нездійсненним завданням. Сьогодні, однак, існують буквально десятки сайтів, які роблять порівняння політики майже так само легко і натиснути на кнопку.

Перед тим, як перейти в Інтернеті і почати Порівняння цін на готелі страховка домовласника вам дійсно потрібно структурувати політики, які спеціально призначені для економії грошей – а потім зробити порівняння цін цієї політики для того, щоб знайти абсолютно найкращою ціною можливо, ви можете знайти для домовласника страхування.

Давайте почнемо з розгляду деякі деталі страховка домовласника. Ось, наприклад, у Флориді, ви, безсумнівно, знайде, що утрата, що наноситься вітром виключені з політики як страхування від повені. Вам потрібно буде поговорити зі своїм агентом про те, як вітер і страхування від повені окремо від політики вашого стандартного домовласника.

Скільки страховка домовласника вам потрібно? Вам потрібно достатньо, щоб покрити витрати на відновлення вашого будинку від фундаменту і заміни вмісту вашого будинку повинен там би катастрофічним подією.

Не треба, однак, заплатити, щоб застрахувати вартість землі, що ваш будинок знаходиться на. Земля нікуди не дінеться.

Тримайте вашу кредитну недоторканою. Багато людей не усвідомлюють, що частина вашого кредитного рейтингу грає у визначенні того, скільки ви платите за страховку домовласника. Якщо у вас є хороший кредитний рейтинг, ви будете платити менше кожен місяць премій зі страхування вашого домовласника, і якщо у вас низький рахунок кредиту ви будете платити більше за ті ж страхування.

У вас є кілька страхових полісів з тією ж страхової компанії? У цьому випадку ви повинні мати право на Multi-політики Знижка на страхування вашого домовласника.

Ви були застраховані тієї ж страхової компанії, принаймні 5 років? У цьому випадку ви повинні мати право на довгострокову політику знижкою.

Для того, щоб звести до мінімуму загрозу пожежі і так знизити щомісячні премії, необхідно скоротити всі бур’яни і чистити принаймні, в десяти футах від будь-якої структури.

Якщо ви можете дозволити собі 24/7 будинку служби охорони, яка контролює ваш будинок і звіти вогню і зломів у відповідні органи ви можете заощадити до 30% на страхування вашого домовласника кожен місяць. Але поговорити зі своїм агентом, перш ніж зробити покупку будь-якої системи, так як не всі системи претендувати на ту ж щомісячну знижку.

Якщо хтось у вашій родині становить 55 років або старше і віддалився ви можете отримати знижку на страхування вашого домовласника, так як ця людина буде вдома більшу частину часу, щоб повідомити пожежі або крадіжки.

Переконайтеся, що ви встановили потрібну кількість детекторів вогню і диму для розміру і розташування вашого будинку. Переконайтеся, що всі детектори працюють і встановлені нові батареї. Батареї повинні бути замінені два рази на рік. Багато хто пам’ятає змінити свої батареї, роблячи так кожного разу, коли вони переміщують свої годинники вперед або назад годину.

Встановіть чутливих до руху прожектори навколо вашого будинку і зачистите всі кущі подалі від вікон, щоб перешкоджати грабіжників.

Переконайтеся, що всі зовнішні двері мають робочий ригель замку. Переконайтеся, що всі вікна, навіть важкодоступний вікна, мають робочу замок.

Блокування вашого будинку кожен раз, коли ви йдете, навіть якщо ви “тільки збиралися піти на хвилину.”

Виправте несправне або тріщини тротуарів і замінити втрачають дошки або поручні на ганку або палуби. Заповнити вибоїни в озелененні.

Якщо ваш будинок знаходиться більш 10 років модернізації сантехнічних та електротехнічних систем може знизити страхову премію ваш щомісячний домовласників значно.

За вогнегасник, який спеціально призначений для вашої кухні.

Мати мотузкові сходи або інших засобів порятунку від верхнього поверху спальні.

Переконайтеся, що ваш агент знає все, що ви зробили, щоб зробити ваш будинок безпечним і менш схильні до дії пожеж і крадіжки зі зломом.

Тепер, коли ви створили страховий поліс найбільш економічно ефективним домовласника, що ви, можливо, може, настав час виходити в інтернет і знайти кілька сайтів, які дозволяють швидко порівняти політику і ціни на страховку домовласника тут, у Флориді.

Витратьте час, щоб зробити ваші порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтів порівняння, так як ніхто не може зрівнятися сайті всі різні страхові компанії виписуючи поліси у Флориді.

Після того як ви зробили свій порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтів, то ви можете з упевненістю вибрати кращий курс вам запропонували, і ви можете бути впевнені, що ви порівняли страхування низьку вартість домовласників у Флориді, і що ви придбали найкраще і щоб дорогою політика, яку тільки міг.