Як подати позов

Більшість власників полісів буде проходити через рік, не роблячи претензії. Цілком можливо, великих стихійних лих погода може раптово вийняти області, але фактичні ризики пожежі, крадіжки і аварії навколо будинку є відносно низькими. Навіть з високим рівнем злочинності областей не виробляють надмірну кількість претензій. Ось чому, коли очікувана вартість всіх втрат поширилася серед страхувальників, страхові внески не занадто високі. Тим не менше, люди знаходять процес претензій заплутаною, тому ось кілька простих кроків, щоб зберегти технічних проблем до мінімуму.

1. Якщо злочин була залучена, повідомте в поліцію і співпрацювати зі слідством. Ваша страхова компанія захоче повної інформації про хід розслідування так тримати хороші ноти імена та контактну інформацію для офіцерів, які мають справу з ним. Повідомлення поліція також знижує ризик в очах страховика, що ви робите шахрайське вимога. Підтримувати зв’язок з поліцією, щоб отримати копії будь-яких свідків, поліцейські звіти, пожежні звіти і так далі. Крім того, бути в змозі передати всі поліції і пожежної детально Залиште свої контакти до страховика.

2. Ніколи не затримувати повідомлення страхової компанії або вашого місцевого агента, що ви зазнали збиток. Є цілий ряд процесів, які повинні бути приведені в рух обробляти претензії. Якщо Втрата невелика, ваш місцевий агент, як правило, мати справу з ним безпосередньо. Все більш серйозною піде через офіс претензій. При першій же можливості, підтвердити який буде підтримувати зв’язок з вами і як ви зв’язатись із цією людиною.

3. Залежно від обставин, цілком можливо, що аварійні ремонти необхідні. Більшість страхових компаній працюють списку підрядників затвердженим щоб зробити ці ремонти. Багато підрядники можуть виставити рахунок страховиків безпосередньо. Якщо аварійний ремонт необхідно, отримати необхідні документи, щоб дозволити роботу від страховика за першої ж можливості.

4. Документ кожен аспект шкоди вашому майну або вміст. Це означає, отримання фотографій або відео, а також вести щоденник всіх подій, так що ви можете писати повний звіт для агента або вимоги регулятора. Ключовими питаннями є вартість майна, пошкодження або втрати, а також вартість ремонту. Сподіваюся, ви зберегли надходження на все більшу квиток пунктів, щоб встановити базове значення.

5. Угода з компанією страхування житла в письмовій формі якомога більше, зберігаючи копії листів і повідомлень електронної пошти. Якщо говорити з людьми по телефону, вести облік дата, час, з ким Ви говорили з і резюме того, що було сказано. Це допоможе вам, якщо є спір пізніше в процесі претензій.

6. Переконайтеся, що ви справжній, коли агент або претензії регулятора доходить до перевірки вашого майна і вказати на всі пошкодження. Знову ж, зберігати нотатки про те, що говорять.

7. Компанія страхування житла зробить пропозицію про врегулювання спору. Прийміть раду від тієї кількості пропонованих є справедливим. Якщо будівельні роботи беруть участь, поговорити з будівельним підрядником. Якщо ви думаєте, страховик намагається скористатися вами в деякому роді, обговорити це питання з Департаментом страхового комісара або для вашої держави.