Як подати позов страхування подорожей

Взявши відпустку або ділову поїздку, як правило, досить проста. Велику частину часу, ви купуєте квитки, розщедритися трохи за страхування подорожі (бо це саме те, що люди говорять, що ви повинні робити), і стрибати на площині. Але що відбувається, коли щось йде не так, і що системи забезпечення фінансової стабільності страховий поліс ви купили насправді потрібно приходить, щоб грати?

Багато людей перша реакція на усвідомлюючи, що вони повинні зробити заявку страхування подорожей легка паніка – які докази та документацію вам потрібно? Чи існує у вашій ситуації, навіть гарантує претензії? Що відбудеться, якщо все це провалиться? Не хвилюйтеся – Є кілька основних речей, які ви повинні пам’ятати, і якщо ви можете зробити це, все має працювати добре.

До кого мені звернутися, і коли?

Залежно від того, що це саме Ви стверджуєте, ви різну кількість часу, щоб діяти. Перед тим, як вийти на вашу поїздку, ви повинні прийняти дві копії деталі страхування подорожей, упаковані в окремих місцях. Він повинен містити повне найменування страхової компанії, подорожі, політику, яку ви обрали, дати ви охоплені для, повна контактна інформація, а головне унікальний номер політики. Найчастіше, компанія буде надавати Вам з зручним розміром з гаманець карти з усіма цією інформацією. Якщо ви сумніваєтеся, візьміть стільки інформації, скільки можливо.

Як правило, чим раніше ви звернетеся до страхової компанії, тим краще. У випадках, що вимагають термінової медичної допомоги, це важливо. В не небезпечні для життя випадки, а де у вас немає повної інформації про Вашу політиці з вами, можливо, краще всього звернутися в компанію, щоб побачити, якщо ви охоплені перш ніж ви виберете з якихось шалено дорогого лікування вам може знадобитися. Через високі витрати, ваша компанія повинна знати, як можна швидше. Вони будуть, очевидно, також необхідно буде зв’язатися як можна швидше, якщо ви повинні бути евакуйовані будинку, наприклад, з району, де ви не можете бути в змозі отримати кваліфіковану допомогу.

Якщо, з іншого боку, ви втратили або щось вкрали, ви взагалі не повинні ні з ким зв’язатися з компанією, поки ви не повертаєтеся додому – і вам часто доводиться до місяця, щоб обійти це. Все що вам потрібно зробити, однак, повідомляти про всі крадіжок в місцеву поліцію і отримати звіт про «злочин» в питанні. Майте на увазі, у що розвиваються з великим числом іноземних туристів, це, на думку багатьох поліції як порожня трата часу – ви, можливо, доведеться підсунути офіцером у питанні кілька рахунків, щоб зробити що-небудь. (До речі, це не поширюється.)

Якщо Ви досить щасливі, щоб ваш багаж втрачено авіакомпанію, автобусна компанія або навіть готель, спробувати отримати звіт з них визнавали провину. Без цього, ваша компанія може оскаржити ваші претензії. Люди, які втратили ваші товари можуть запропонувати приватному селищі себе – Отримайте це записано, а також.

де докази?

Велика кількість людей брати страховку, і, відчуваючи себе трохи дратувало, що вони не були жертвою пограбування чи гуртожитку грабіж, спроба стверджувати, що старіння аналогової камери, як викрадені. Стверджувати, ви повинні представити свідоцтво про право власності. Це часто легко зробити, показавши квитанцію на деталь, але, як багато людей просто не зберігати квитанції, що довго, інші методи приймаються; банку або кредитної картки заяви, гарантійні талони, навіть фотографічні докази можуть бути використані, щоб показати, що ви належать даному пункту. Якщо ви не можете забезпечити небудь взагалі, ви не можете бути в змозі вимагати. Перевірте вашу політику. І якщо вони думають, що ти говориш Porkies, вони могли б просто розслідувати ваша справа далі – ви були попереджені.

У разі купівлі, які повинні були бути зроблені (лікування, таксі, коли ви пропустили стикувальний автобус через відстроченого рейсу, швидко додому рейс через громадянську війну несподівано вирватися, і т.д.), збережіть чек, і бути готові представити виписки по кредитній карті і, можливо, контактні дані організації йдеться.

як довго я чекати?

Взагалі кажучи, простий претензії на викрадений предмет, не слід приймати дуже довго. компаній не відрізняються, але більшість буде обробляти позов до близько десяти днів, якщо у них є всі деталі, які вони потрібні, вони або говорять, немає, або відправити вам чек. Якщо ваш позов, в їхніх очах, сумнівні з якої-небудь причини, це може зайняти більше часу. У випадках, коли великі суми мають бути виплачені, наприклад, ті, які виникли у зв’язку з медичними витратами, збір всіх відповідних доказів та інформації саме по собі може зайняти деякий час – ви можете просто бути терплячим.