Як подати позов на медичне страхування

Тепер, коли ви скористалися для план медичного страхування, важливо, що ви знаєте правильну методології вимагати від іншої здоров’я невдачі, яка покрита відповідно до плану. Перед тим як піти далі і купити політики, що ви думаєте підходить вам потрібна, також переконайтеся, що у вас є чітке знання про страховика, та інформацію про вашу політиці і претензійному порядку, тому що іноді, отримавши страховика виплатити ви можете бути реальна біль. По-друге, коли ви купуєте медичну страховку, переконайтеся, що ви даєте всі точної інформації страховика з перших рук, так що він не знайти помилку пізньому етапі, і відмовляється EN-Cash ваших претензій. Інша важлива річ, яку ви повинні дивитися на на момент придбання політики є те, що ви добре обізнані про претензійного порядку. Компанія може погасити рахунки після лікування, вони можуть забезпечити безготівкові кошти, або, можливо, погодяться доплати. І коли справа доходить до прийняття претензії; ось кілька простих кроків для вас слідувати, які допоможуть вам утриматися від непотрібних турбот при закупівлі заявлених грошей.

1. Коли ви відвідуєте лікаря, переконайтеся, що фахівця не вважають об’єктом страхування. Крім того, з’ясувати, якщо лікування запропонованої ним підпадають під страхове забезпечення. Політики, які скористалися для, не могли б охоплювати багато медичній практиці, що більшість з нас не знають про проблеми та особи, де претендує на понесені витрати.

2. Якщо ви хочете піти на безготівковий розрахунок для планової медичної процедурою, яка поширюється на політику медичного страхування, ви повинні бути інформовані про список мережевих лікарень вашого страховика, які пропонують послуги вам потрібно. У більшості випадків, вам потрібно заповнити попередню авторизацію форму і відправити її своїм страховиком або третіх Адміністратор партії (TPA) разом з копією вашого контракту / медичної карти. Безготівкові кошти будуть доступні після схвалення з боку страховика. Відшкодування процес, де клієнт вирішує сам лікарняні рахунки, а потім файли для претензій зі своїм страховиком.

3. Як тільки ви закінчите з лікуванням і хочуть вимагати свої гроші, наступний крок повинен бути, щоб стежити за правильною процедури заявки, яка починається з заповнення форми претензій. Ви можете отримати форму зі свого страхового агента або ви також можете отримати його завантажити з сайту компанії. Заповніть все докладно з правильною інформацією та для будь-якого запиту ви повинні зв’язатися за безкоштовним номером обслуговування клієнтів компанії.

4. Вести докладний облік всіх надходжень і призначень лікаря, і інших документальних свідчень, пов’язаних з хворобою. Це те, що додаються до паперів виплаті страхового відшкодування. Постійно відслідковувати чи є процедур, що виконуються лікарем включені в подали документи разом з їх страхування коди і заряди одного. Переконайтеся, що ви дали всі контактні дані лікаря, щоб компанії, якщо на все, що потрібно проконсультуватися з ним стосовно лікування.

5. Зробіть копії всіх докладних квитанцій і рахунків лікування і зберегти для Ваших власних записів, перш ніж представити їх в компанії разом з формою. Також вести облік всіх платежів ви зробили для франшиз до подачі документів для позову.

6. Перевірте з нормами політики, перш ніж приймати платежі рахунків та квитанцій, бо кожна страхова компанія має свої власні стандарти та керівні принципи, такі як спільне страхування і доплат, де Страхувальник виробляти часткові виплати в той час як інші дбають Компанії. Переконайтеся, що всі документи, які ви повинні будете показати в компанію, коли ви робите претензії.

7. Страхові компанії мають певний період часу, протягом якого бенефіціар повинен зробити заявку чи інакше вони будуть заперечувати піднесений гроші, таким чином, переконайтеся, що ви добре знаєте цього періоду часу, і ви не відкладайте претензії.

8. Перелік документації необхідної для здоров’я страхових претензій зазвичай включають в себе Перший рецептом лікаря, Будь-яке лікування пов’язаних з ним документів, звітів про розслідування (рентген, ЕКГ, лабораторних звітів і т. д.), оригінальні медичні рахунки і квитанції з лікарні, лабораторії, лікарі і т.д., Допуск та форми виписаний епікриз з лікарні і т.д. У випадку аварії пов’язані госпіталізацію та лікування, копія FIR буде також звичайно потрібно.