Як подарувати свій поліс страхування життя на благодійність

Страхування життя може бути простою і гнучкий підхід, щоб зробити значний внесок у ваших улюблених благодійності

Поліс страхування життя є відмінним інструментом для доброчинності. Він не тільки дозволить вам зробити істотне пожертви на благодійність на безоплатній основі до вас, але ви можете отримувати вигоди від податкових правил, які застосовуються до подарунків страхування життя.

Під керівництвом та за підтримки ваших улюблених благодійності та схвалення вашого правові та / або податкових консультантів, а також підтримка вашої родини, ви можете створити щось дуже ексклюзивне, яка зарезервована для обраної групи правомочних осіб.

Це може бути поліс страхування життя, яка надала своє первісне призначення, деякі приклади: дружина, який повз далеко і більше не потребує цього, зросли дитини, яка є фінансово незалежним або для захисту бізнесу, який більше не існує. Вона також може бути нова політика придбаний спеціально, щоб принести користь вашої улюбленої благодійної; подарунок страхування життя дозволять вам залишити набагато більший подарунок своїм улюбленим благодійність, ніж, можливо, було можливо протягом вашого життя.
Є принаймні чотири різних способів, якими ви можете структурувати дар страхування життя, щоб ваш улюблений благодійності:

1. Ви можете зробити свій улюблений благодійності бенефіціаром існуючого поліса страхування життя. По вашому мимохідь, в повному обсязі номінальну вартість цієї політики буде йти до ваших улюблених благодійність. Хоча доходи від політики будуть включені в ваш загальний нерухомості, повній сумі, отриманої від ваших улюблених благодійності, можуть відніматися в якості благодійної відрахування. Щоб ваш улюблений благодійний бенефіціаром існуючої поліс страхування життя, ви можете просто запитати форму бенефіціаром позначення від вашого роботодавця або страхової компанії. Більшість форм потрібно наступна інформація:
• Ваш улюблений благодійності повне фірмове найменування:
• Ваш улюблений благодійності Постійна поштову адресу:
• Ваш улюблений благодійності федерального ідентифікаційний номер платника податків:
• Ваше ставлення до одержувача: Благодійність

2. Ви можете зробити свій улюблений благодійності власником і бенефіціаром існуючої оплаченого поліса страхування життя. Роблячи таким чином, ви можете бути в змозі відняти суму, рівну ринкової вартості політиці чи вашому вартісної основи, що менше. Так як ваш улюблений благодійності стає власником політики, доходи, не будуть включені до вашої нерухомості для цілей оподаткування.
3. Ви можете зробити свій улюблений благодійності власник і бенефіціар політики, на якому як і раніше платять страхові внески. Ви можете бути в змозі відняти суму, рівну приблизну вартість політики чи вартісної основи політики, що менше, на рік, в якому ви даєте подарунок. Ви також можете бути в змозі відняти будь-якої майбутньої сплати страхових внесків, і доходи, не будуть включені до вашої нерухомості для цілей оподаткування.
4. Ви можете придбати нову політику і зробити Ваш улюблений благодійності власником і бенефіціаром. Тому що ваш улюблений благодійності є власником, Ви можете бути в змозі відняти страхові внески, благодійні внески, поки премії виплачуються, Залежно від статусу обмежень. Крім того, доходи, не будуть включені до вашої нерухомості для цілей оподаткування.

Страхування життя являє собою гнучкий інструмент благодійності, які можуть бути використані, щоб задовольнити ваші індивідуальні фінансові потреби, а також у значній підтримці програм ваш улюблений благодійності.
Якщо ви думаєте про пожертвування страхування життя на благодійність, я закликаю вас проконсультуватися з юристом та / або податкового консультанта, щоб допомогти вам вибрати найкращий підхід для вас. Важливо відзначити, що деякі держави не вважають благодійність мати страховий інтерес у житті своїх донорів.