Як побудувати всеосяжну автомобіля Пенсільванії страховий поліс

Коли ви перебуваєте в процесі посиланням Пенсільванії страхування автомобіля, ви повинні розглянути більше, ніж просто ціна. У той час як ціна важлива, вибираючи політику з обмеженим охопленням всього, щоб знизити щомісячні рахунки може залишити вас в небезпеці, якщо ви відчуваєте несподівані втрати. Ключем до правильного вибору страховий поліс навчитися будувати політику з всеосяжної варіанти покриття та адекватних межах. У той час як ви не очікували, щоб бути експертом в цій галузі, ви повинні зрозуміти, як працює кожного покриття, щоб захистити вас. Дотримуйтесь порад нижче, і вибудувати політику, яка дасть вам охоплення і спокій все ще відповідати в ваш бюджет.

Порада № 1: Вибір меж відповідальності

У штаті Пенсільванія, від вас вимагається, щоб нести відповідальність межах не менше $ 15 000 на людину і $ 30 000 за аварію. У той час як ці обмеження будуть задовольняти державні закони, водії повинні придбати більш високі ліміти, щоб захистити свої активи. Ви повинні запитати себе, скільки охоплення вам потрібно, щоб захистити себе. Буде $ 15000 в охопленні адекватно платити за травми ви викликаєте до окремої? Чи є $ 30000 достатньо грошей, щоб заплатити за шкоду, якщо більше одного транспортного засобу, залученого в аварію? Серйозні травми можуть додати до копієчку. Ось чому ви повинні розглянути питання про підвищення свої межі для захисту вашого будинку і вашої заробітної плати у разі, якщо ви призвести до серйозної аварії.

Порада № 2: вибір першої партії перевага межі

Перша перевага партії, раніше відомий як особистого захисту травми, є обов’язковим висвітлення в штаті Пенсільванія. Перша партія Переваги без вини медичного страхування призначена для оплати за медичні рахунки, якщо ви потрапили в аварію. Держава вимагає від вас, щоб нести не менше $ 5000 в охопленні на людину. Якщо у вас немає медичної страховки або ви часто їздити з пасажирами, які не мають медичного страхування вам необхідно розглянути питання про підвищення цих меж для посилення захисту. Обов’язково проконсультуйтеся з вашим здоров’ям страховика, щоб переконатися, автомобільних аварій, здійснюється в рамках вашого плану.

Порада № 3: вибір меж незастрахованих автомобілістів

У штаті Пенсільванія, водії не зобов’язані мати захист незастрахованих автомобілістів. UM покриття призначене для оплати вартості медичної допомоги, якщо ви потрапили в аварію і людина, яка б’є вас немає страховки або має більш низькі межі, ніж це необхідно платити. Просто тому, що UM покриття є обов’язковим не означає, що не потрібно. Переконайтеся, щоб порівняти ціни та вибрати UM справедливий межа, який ви можете собі дозволити.

Всякий раз, коли ви купуєте страховку, ви повинні будувати політику в області якості розроблена, щоб захистити вас. Одна з найбільших помилок Водії можуть інвестує в державне забезпечення мінімального щоб заощадити гроші. Перш ніж придбати вашу страховку, ви повинні дослідити, скільки ще це буде коштувати, щоб зв’язати більш високих меж. Якщо ви робите вашу домашню роботу, скористатися знижками політики, і тримати судимості водіння, ви можете знайти доступний автомобіль Пенсільванії страхування надає вам захист потрібно.