Як платити менше на будинки і зміст страхування

Страхування будинків, знову ходив торік, вартість житла ще на 1% на рік, приймаючи в середньому трохи більше £ 205 для страхових року. Зміст страхування також виріс, на цей раз на 2% – тепер вона коштує середнього домовласника £ 151 на рік. Однак деякі кредитори походи ціни навіть вище, ніж – Норвіч союзу наприклад, підняла ціни на цілих 6% минулого року.

Питання в іншому – чому? Там так багато конкуренції там, ви б очікувати, що ціни будуть падати, не росте – але є й інші сили, як ми перейдемо до обговорення.

Ні 1 – витрати, пов’язані з будинком відремонтовані або відновлені

Праці та будівельних матеріалів стає все більш дорогим, тому, коли страхова компанія підраховує, скільки це буде коштувати, щоб відновити ваш будинок, ціни вищі. Це пов’язано з інфляцією, і те ж впливає на страхової компанії і її власні експлуатаційні витрати. Заробітна плата, рахунки, оренда офісу – всі ці витрати збільшуються з року в рік – так що, звичайно страховикам доведеться враховувати ці дюйма

Ні 2 – погода

Погода у Великобританії стає все більш і більш бурхливими, будь то через глобальне потепління ми не має права говорити, але це факт, що ми відчували багато екстремальних погодних умов в останні кілька років. 1987 ураган був урод виникнення, але повені, такі як інцидент у Boscastle, Корнуолл, Хелмслі в Північному Йоркширі, і Карлайл роблять заголовки на регулярній основі. Асоціація британських страховиків заявив, що середня претензії по гарантії через повінь може бути що завгодно від £ 15 000 до £ 30 000, що робить величезні вм’ятини в прибуток страхової галузі. Насправді, повені компаній вартість страхового мільйони щороку.

Ні 3 – крадіжка зі зломом

Претензії у зв’язку з зломом були ростуть, в даний час середня близько £ 1400. 2 основні причини:

• цифрових фотоапаратів, ноутбуків, ігрових консолей з iPod’ов – наші будинки повні гаджети з високим значенням купив нові, і високе значення перепродані. Грабіжники після цих пунктів, і це удар страхової галузі, де болить – в кишені.

• Грабіжники вибрати шикарні околиці, щоб забезпечити їм сходять з рук найкращі деталі – з дорогих речей, як ювелірні вироби для взяття, значення такого роду претензій зростає.

Страхові компанії використовують статистичні дані, що стосуються галузі поштового індексу для розрахунку премій для кожного в цій області. Якщо ваші сусіди постраждали осідання або вашому районі знаходиться поруч з річкою, яка, як відомо, повені – вам доведеться платити більш високі страхові внески. Аналогічним чином, якщо люди у вашому районі були розбиті, то він буде вважати, що ви перебуваєте в більш високий ризик здійснення крадіжки зі зломом претензії теж.

Маючи немає претензій знижка допомоги, коли мова йде про компенсацію щорічне зростання премій, але страхові компанії обмежити ці знижки, як тільки ви не маєте 5 років жодних претензій, так що ви не будете отримувати додаткові знижки.

Так чи є спосіб уникнути зростання цін на будинки і зміст страхування?

Перше, що ви можете зробити, це подивитися навколо за кращу угоду. Спробуйте Інтернет на кращі пропозиції, тому що більшість страхових компаній пропонують знижки, часто 10%, для клієнтів, які купують онлайн. Ви також заощадите, якщо ви платити прямим дебетом. Дуже заманливо прийняти оновленню цитуючи поточного страховика, але не обманюйте себе – невелика кількість зусиль потрібно, щоб придивитися до цін будуть платити хороші дивіденди. Одна з причин цього в тому, тому що страховики завжди пропонують свої найкращі пропозиції для нових клієнтів, існуючих клієнтів практично порушує показує лояльність!

Поліпшення безпеки вашого будинку є ще одним хорошим способом зменшити премії – даючи вам необхідні спокій. Сусідський дозор схеми, зовнішнього освітлення безпеки, сигналізація, замки на вікнах, і добре зарекомендували себе замки на вхідні двері будуть мати значення. Очевидно, що ці речі коштують грошей, щоб встановити, але вони платять за себе в довгостроковій перспективі.

Грати в гру в страхову компанію, і ви завжди будете перемагати – ходити по магазинах навколо, будьте готові рухатися страхової компанії кожен рік, і не несемо ніякої високими цінами. Там завжди краще вирішувати там!