Як платити менше за термін страхування життя по відмові від куріння

Термін страхування життя може бути заплутаною теми та купівлі страхування життя може бути непростим завданням, для деяких. Що так багато варіантів там, це може здатися неможливим, щоб повністю зрозуміти, з чого почати. У той час як деякі вважають, універсальне страхування життя, багато перетворилися на термін страхування життя. У будь-якому випадку, однак, куріння може серйозно вплинути на суму, яку ви платите. Процентні ставки по страхуванню життя буде впливати на людей, які курять.

як куріння впливає Процентні ставки по страхуванню життя

Щось важливе, щоб зрозуміти про Процентні ставки по страхуванню життя є те, що вони легко, постраждалих від декількох способу життя, які впливають на ваше здоров’я. Однією з головних речей, які компанії зі страхування життя дивитися на це здоров’я людини. Залежно від вашого здоров’я, а також речі, які ви, які впливають на ваше тіло, ваш Процентні ставки по страхуванню життя може йти вгору або вниз. Компанії зі страхування життя зосереджена на питаннях охорони здоров’я не даремно. Вони хочуть, щоб їхні клієнти прожити довге, благополучне життя. Це йде на користь обом сторонам. Для застрахованих, тим більше, що ви залишаєтеся застраховано, тим більше ви можете бути захищені вашої політики. Для страховика, більше застрахованих платить за страхування, тим більше грошей компанія накопичує. З цим, як вже сказав, це стає все більш очевидним, чому здоров’я відіграє роль у Процентні ставки по страхуванню життя.

Але як саме куріння впливає Процентні ставки по страхуванню життя? Загальновідомо, що куріння шкідливе для вашого здоров’я. Впливає, що куріння робить на людей, які курять неможливо ігнорувати. Є багато захворювань, багато хто зі смертельним результатом, які пов’язані з курінням. Тривалість життя курців коротше, ніж тих, хто не палить. Коли компанії зі страхування життя визначити, що заявник є курцем, це автоматично піднімає червоні прапори. Особа вважається мати більш коротку тривалість життя, і, як очікується, можливо, є питання здоров’я в подальшому житті. У зв’язку з цим, термін життя страхових тарифів для конкретної людини, швидше за все, будуть вище.

як вони можуть сказати, якщо я закурю?

Є кілька способів, що компанії зі страхування життя може сказати, якщо хтось є курцем. По-перше, є запитальник, який дається кожній людині, дивлячись у Процентні ставки по страхуванню життя. Деякі з цих питань відносяться куріння. Багато хто вбачає в цьому і думати, що було б легко збрехати компанії, заявивши, що ви не курите. Це неправда, однако. Один з інших кроків у процесі отримання страхування життя, щоб пройти медичне обстеження. Компанія шукає конкретні речі через цей іспит. Тому що є хімічні речовини залишаються у вашому тілі, куріння (наприклад, нікотином), компанія може легко сказати, якщо ви курите. Ось чому важливо зрозуміти, що ви ніколи не повинні лежати на анкету, ні за яких обставин. Всі ваші страхування життя (і політики) може бути відкликана, якщо вони дізнаються, що ти збрехав.

Як я можу понизити мій Процентні ставки по страхуванню життя?

Хоча це легше сказати, ніж зробити, зумівши кинути палити може призвести до зниження ставок. Якщо ви вже замкнені в поліс страхування життя, ви маєте право, щоб оновити медичне обстеження в будь-який час. Якщо ви кинули курити, оновлення цього іспиту може бути способом показати, що ви кинути курити. У той час як відмова від куріння може бути важко, зумівши зробити це може допомогти вам у зниженні Процентні ставки по страхуванню життя.