Як переконатися, що ви отримаєте краще страхування для вашого будинку

Ви можете думати ні про що у своєму житті, за межами вашої родини, звичайно, більш гідні захисту, ніж ваш будинок? Це не просто випадок матеріалу варто, але все більш масивних особистої значущості. Подумайте про всі часу ми проводимо в ці дні полювання де-небудь, що ми відчуваємо, відповідає цим вимогам ідеально. Так багато уваги переходить в процес пошуку мрії в ці дні – місце розташування, розмір, придатність і все більш широко обговорюється, але важко придавити “вау” фактор. Важко уявити собі більш нищівного удару, ніж страждає значної шкоди вашому дому або його зміст. Все це означає, що страхування житла, безумовно, повинні бути головним пріоритетом.

Переконавшись, що в підсумку ви отримаєте правильну політику, щоб відповідати Вашим потребам і що ви відчуваєте, є економічно ефективним може бути складним процесом, хоча, це було б приємно думати, ви могли б прийняти легкий шлях і за замовчуванням на стандартну політику, але, насправді, немає такого поняття. Вам потрібно перевірити хоча рівні будь-якого потенційного страховика покриття і різні винятки. Але давайте почнемо, розбивши предмет на два основних типи покриття – Страхування Будівництво і Home Insurance.

Страхування будівель

Страхування будівлі повинні охоплювати більше, ніж просто головним будинком і включати будь службові будівлі, такі як гаражі, а також ворота, внутрішні дворики, сараї і паркани. Важливо давати будь-які винятки або положення, і майже напевно буде чимало, ретельне обстеження. Переконайтеся, що ви знаєте, що покриває, а що ні. Не надміру застрахувати себе, при цьому сума має бути вартість для відновлення, а не те, що майно коштує. У деяких випадках страховик буде платити тільки вартість, щоб відновити в будь-якому випадку. Вартість відновлення повинно бути досить дешевим і легко знайти тому переконайтеся, що ви отримаєте це право. Також візьміть до уваги ймовірність капітального ремонту витрат збільшується з плином часу, особливо якщо ви вносите змін. Варто рада для скорочення витрат не платити прямим дебетом, це може означати, заряджається до 30% річних. Думати про оплату з 0% на покупки кредитною картою.

зміст страхування

Ще раз важливо бути впевненим, що ви застраховані за правильну кількість. Спробуйте скомпілювати повний список перевірки всього, це може здатися багатослівним, але безперечно варто. Цілком можливо, що ваш страховик буде покласти межа по кожному товару, якщо це так, і один елемент коштує більше, ніж нав’язана межа домашнього спробувати домовитися збільшення або, якщо це неможливо, ви будете мати, щоб застрахувати його окремо . Перевірте саме те, що ваш зміст застраховані від – крадіжки і пожежі повинні бути стандартними, але ви також повинні поглянути включити прикриття для додаткових загроз, як після урагану і повені. Пристойну ідею економити гроші, щоб подивитися на можливості комбінованої угоди, яка охоплює як зміст і будівлі, це можуть бути запропоновані за пільговою ставкою і, очевидно, має прискорити процес. Не просто пухкі для комбінованої угоди для зручності, хоча, хороша політика для утримання може бути об’єднався з менш вражаючими угоду по будівлі або навпаки.

Copyright (C) 2007 Джей Сміт