Як отримати страхування життя, якщо ви не тільки як відображення ви повинні бути

Якщо ви не перебуваєте в доброму здоров’ї і хочете отримати страхування життя, але думаю, що ви не в змозі, тому що своєї історії хвороби, добре подумайте ще раз. Будучи нездоровим не обов’язково означає, що ви можете піти без страхування життя. Нижче наводяться лише кілька кроків, щоб допомогти вам на вашому шляху, щоб отримати застраховані. Як отримати страхування життя.

Крок 1. Тепер, перш ніж застосовувати вам потрібно отримати кілька речей разом. Спочатку отримайте облік усіх медичних послуг ви відвідали за останні 10 року, це включає в себе лікарні, клініки, установи і медичний працівник. Вам потрібно буде отримати їх повні імена, адреси та контактні дані.

Крок 2. Далі вам потрібно отримати записи будь-якого рецепту ліки або ліки, які ви в даний час, це включає в себе повне ім’я та дозуваннях.

Крок 3. Вам потрібно записати будь-яку основних проблем зі здоров’ям, які вплинули на вашу доросле життя, переконайтеся, що ви пишете найбільш ранніх і спробуєте записати відповідно з датами вони відбулися.

Крок 4. Далі вам потрібно написати звіт про деякі позитивних речей про стан вашого здоров’я, це може включати в себе такі речі, як, я бігав підтюпцем 3 рази на тиждень, щоб я кинув палити такої-то дати, і так далі.

Крок 5. Цей крок легко все, що вам потрібно зробити, це зібрати все вище інформацію в папки, так що легко доступна. Переконайтеся, що ви також зробити подвійну копію запису у разі, якщо ви випадково втратите вашу папку або ви повинні дати його комусь.

Зараз ми дивимося на заявку на страхування.

Крок 1. Перш за все, необхідно знайти страхову професіонал, який має досвід у розміщенні ризику порушеною причини, це може бути ваш поточний професійного страхування.

Крок 2. Для цього потрібно зробити 2 офіційних заявок до 2 різних компаній для страхування, які вже відомі, щоб бути більш агресивними андеррайтерів.

Крок 3. Подати заявку на суму, яку ваших підопічних насправді потрібно з того, що ви працювали, і від порад, які ваші фінансові професійних, можливо, дав вам.

Крок 4. Після того як ви закінчили заповнення будь-якої форми заявок, страхова компанія може попросити вас зробити деякі медичні іспити і тести. Це повинні бути оплачені компанією. Чим швидше ви це зробили краще вона виглядає.

Тепер ми будемо дивитися на розгляд будь-які пропозиції.

Крок 1. Перше, якщо ніякого освітлення пропонує виходити від вашої програми, вам потрібно попросити свого агента для письмового документа з них.

Крок 2. Якщо компанія або зниження ціни вас, попросіть письмову пояснювальну записку, чому ви були відхилені.

Крок 3. Все, що пропонує прийти до вас, дивлюся на них усвідомлено. Виберіть пропозицію, що дає вам більше політики гарантій і страхування за найменшу кількість витрат.

Крок 4. Нарешті, незалежно від будь-якої пропозиції висунув до вас, отримати страхову компанію для відправки всіх ваших тестів та іспитів Повернутися до вашого лікаря для поточного файлу.

Як отримати страхування життя може бути простіше, ніж ви думаєте. В цілому це може допомогти вам отримати на вашому шляху, щоб отримати застраховані, якщо ви не такі хороші, як ви повинні бути.