Як отримати страховку доступною домовласників в штаті Меріленд

У той час як штат Меріленд не вимагає домовласників мати страховку домовласника, справа в тому, що більшість будинків фінансуються і ваш кредитор зажадає, що ви носите страховка домовласника. Майте на увазі, однак, що ви не зобов’язані використовувати страхову компанію рекомендовано вашим кредитором – і, справді, ви зможете заощадити досить багато грошей кожен рік, роблячи трохи порівняння товарів і цін, щоб знайти самі доступні домовласника страхування в штаті Меріленд.

Перш, ніж ми насправді зробити покупку давайте обговоримо деякі з речей, які ви можете зробити, щоб структурувати політики домовласника, який може врятувати вас зовсім небагато грошей протягом всього терміну дії страховки.

Давайте почнемо, підкресливши те, що ви не повинні намагатися зберегти гроші. Не намагайтеся заощадити, оформивши політику, яка надто мала. Вам потрібно страхування вашого домовласника, щоб покрити всю вартість заміни вашого будинку і його вміст, якщо ваш будинок, якщо, скажімо, записати на землю. Вам потрібно буде поговорити з місцевим підрядником або дуже добре обізнаний агент з нерухомості, щоб отримати гарне уявлення про те, що відновна вартість була б насправді відновити ваш будинок за сьогоднішніми цінами, якщо ваш будинок повинні були бути знищені.

У той час як ви безумовно хочете, щоб ваші політики, щоб покрити повну вартість заміни вашого будинку і його утримання, вам не потрібно, щоб застрахувати на вартість землі, яка знаходиться під Ваш будинок – ваш будинок потребує заміни, землі немає.

Так як більшість домовласників претензій пов’язані або збиток від пожежі або крадіжки зі зломом, страхові компанії готові знизити Ваші щомісячні премії домовласника, якщо ви активно вживати заходів щодо зниження цих двох небезпек потенціал.

Почніть з видалення всіх кисть, бур’ян та сміття. Очистити все назад від усіх структур на вашу власність, принаймні десять футів.

Переконайтеся, що у вас є всі необхідні диму і пожежні датчики розташовані правильно у вашому будинку і переконайтеся, що всі з них працюють. Замініть батареї принаймні два рази на рік, багато людей пам’ятають, замінивши їх у дні, які встановлені годинник вперед або назад.

Всі зовнішні двері потрібен робочий засув, а також нормальний введення з клавіатури замку. Всі вікна, незалежно від того, який поверх вони йдуть, потрібно мати робочу замок.

Грабіжники люблять ховатися в кущах навколо вікон і дверей так що тримаєте всі чагарник підстрижений тому.

Тепер, коли ви зробили позитивні кроки для зниження витрат на страхування вашого домовласника, прийшов час вийти в інтернет і подивитися, наскільки легко вона є зараз, щоб отримати страховку доступною домовласників в штаті Меріленд. Заповніть форму, принаймні, два а краще три різних сайтів, які дозволяють зробити пліч-о-пліч порівняння політики домовласників і цін серед різних страхових компаній. Заповнення форми на кількох веб-сайтах гарантує, що ви будете порівнювати, як багато різних страхових компаній, як це можливо.

Як тільки ви закінчили ваші порівняння ви зможете сказати з упевненістю, що ви отримали страхові найдоступніший домовласників в штаті Меріленд.