Як отримати страховку доступною домовласників в штаті Айова

Ваш будинок, ймовірно, ваш найбільших інвестиційних і ваш самий безцінний актив й тому, що це ви, ймовірно, є страховка домовласника, щоб захистити свою гордість і радість.

Але чи є у вас страховка домовласника, тому що ви хочете захистити свій будинок і його вміст або ж це тому, що ваш кредитор наполягає на тому, що ви купуєте страховку, той простий факт залишається фактом: ви все ще хочете, щоб отримати страховку доступною домовласника тут, в Айові.

Доброю новиною є те, можна – і дії, які необхідно вжити, щоб знизити щомісячні платежі знаходяться в межах досяжності майже будь-якого домовласника.

Почніть з вашої кредитної бали. Якщо ви хочете кращі ціни можливе зі страхування вашого домовласника, ви можете почати, зберігаючи ваш кредит у відмінній формі. Дивно розмір вашого щомісячного платежу премії частково засновано на ваш рахунок кредиту – тим краще ваш рахунок кредиту нижньої страхування вашого домовласника оплати.

Не паліть. Курця платити більше за страховку домовласника, ніж у некурящих. Якщо ви курили, коли ви вперше дістав політики вашого домовласника, але з тих пір кинути курити, то вам потрібно поговорити зі своїм агентом і подбати про отримання вашої премії знижується.

Велика частина страхової премії вашого домовласника заснована на рівень пожежної небезпеки у ваш будинок. Вирізати бур’янів і кисть туди принаймні, в десяти футах від будь-якої структури на вашу власність, щоб знизити ризик займання – і зменшити Ваші щомісячні страхової премії.

Рух чутливої ​​відкритий прожекторів є відмінним способом, щоб зробити вас вдома менш привабливими для грабіжників, але більш привабливим для вашої страхової компанії домовласника. У тому ж ключі вам потрібно обрізати всі кущі подалі від вікон для спонукання до відмови від грабіжників.

Якщо ви можете дозволити собі спринклерна система та / або системи домашньої безпеки, яка контролюється 24/7 для вогню, а також крадіжки зі зломом ви можете бути в черзі на зниження страхових вашого домовласника премії в розмірі до 20% іноді 30% – але не забудьте розповісти своїм страховим агентом, які системи ви плануєте встановити, перш ніж підписувати будь контракти.

Всі зовнішні двері потрібна робоча блокування засува і всі вікна, незалежно від того, на якому поверсі вони знаходяться на, потрібна робоча замок – і ви повинні увійти у звичку блокування вашого будинку надійно, навіть якщо ви тільки виходите на “хвилину. ”

Модернізація електричних та сантехнічних систем в будинку більше 10 років може привести до істотної економії кожен місяць на вашої страхової премії. Будьте впевнені, щоб ваш агент знає будь-який момент ви робите ремонт або оновлення до вашого будинку.

Переконайтеся, що ви встановили необхідну кількість диму та пожежних сповіщувачів для вашого розміру будинку і переконатися, кожен з них працює нормально. Не забувайте міняти батарейки в детекторах принаймні, два рази на рік.

І, нарешті, придбати вогнегасник спеціально розроблений для кухні пожеж та змонтувати його, де він може бути легко досягнута у випадку пожежі.

Тепер ви зробили практично все можливе, щоб знизити розмір страхових ваш щомісячний рахунок власника. Тепер прийшов час виходити в інтернет і знайти принаймні 3 різних сайтів, які дозволяють швидко і легко порівняти домовласників страхових полісів і ціни пліч-о-пліч.

Обов’язково знайдіть час, щоб зробити ваші порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтів, таким чином ви можете бути впевнені, що ви бачите котирування цін від кожної страхової компанії виписуючи поліси домовласників в штаті Айова, і ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що ви отримали самі доступним СТРАХУВАННЯ, що тільки можна знайти.