Як отримати низький дохід медичного страхування у Вірджинії

Це трапляється з більшістю незаможні родини, вони зазвичай намагаються уникнути поліс страхування здоров’я або пропустити рішень страхових внесків і, отже, мають свою політику недійсною. Навіть якщо один з членів сім’ї з низьким доходом використовується, він / вона стоїть нижче шанси на отримання групового медичного страхування, що надаються роботодавцем, тому що здебільшого високооплачувані співробітники пропонують медичне страхування.

Стан низького доходу сім’ї є дуже заплутаним, якщо вони не працюють, вони отримують переваги, пропоновані урядом штату Вірджинія. Проте, якщо вони отримують деякі роботи, які, проте, не дозволяє їм платити страхові внески, вони не навіть за умови, суспільного блага. У такому випадку, стає абсолютно важливо знати, як отримати низький медичного страхування дохід у Вірджинії, оскільки є деякі варіанти, які можуть бути достатніми.

Почнемо з того, споживач повинен увійти в контакт зі страховим агентом і попросіть, щоб знайти відповідний поліс страхування здоров’я, який має більш низькі ставки страхових внесків, які є доступними. У той же час, зв’язавшись з відділом страхування Вірджинія є ще одним варіантом. Департамент вирішує вести список дешевих премії медичних працівників страховий поліс.

Крім того, деякі опції, які були б корисні для сімей з низькими доходами є:

1. Medicare або Medicaid політика: Це є одним з видів страхування, передбачені урядом. Сама політика фінансується в рівних частках федерального уряду і урядів штатів, але політика підтримується урядами штатів. Ця політика буде охоплювати низький дохід групи осіб, дітей і літніх людей, особливо громадян віком старше 65 років. Тим не менш, є деякі умови відповідності, щоб застрахуватися по цій політиці, наприклад, якщо споживач не має американське громадянство, він / вона не може скористатися цієї політики; активів поряд з доходами також буде враховуватися при розгляді малозабезпеченість індивідуума. Але в цілому, ці політики роблять одним з найкращих варіантів для незаможних планів медичного страхування в штаті Вірджинія.

2. Медичні ощадні рахунки (HSA): HSA, як ощадний рахунок, де гроші на зберігання і може бути використана у випадку медичних потреб. Він працює в тандемі з високим франшизу плані здоров’я (HDHP). Економія з цього рахунку використовуються для більш-рецепта ліки, що відпускаються за рецептом, відвідування лікаря і т.д.

3. Міні Медичне страхування: Це низький страховий план доходів і цілком підходить для сімей, які мають низький статус доходу в штаті Вірджинія.

4. Низькі доходи компаній медичного страхування: Як вже згадувалося на початку цієї статті, є деякі низькі доходи медичних страхових компаній у Вірджинії, які перераховані зі страховим відділом держави. Плани, запропоновані цими компаніями пропонують пакети, які не платять за регулярні огляди, але надають допомогу в разі аварії або серйозного захворювання.

5. Державна Дитяча програма медичного страхування (S-CHIP): Якщо низький дохід сім’ї є діти у віці до 19 років, S-CHIP планів була б дуже хорошим варіантом. Просте право на кваліфікацію цього плану є валовий дохід сім’ї, яка має бути не менше $ 40 000.