Як отримати найкраще справу в багаторазових страхування подорожей

Якщо ви йдете на кілька поїздок кожен рік, це дуже важливо і практичне для вас купити багаторазових подорожей страховий поліс і отримати повну медичну страховку. Залежно від типу поїздки, місця, виду відпочинку діяльності вам подобається найбільше, і вашого конкретного стану здоров’я, є широкий спектр планів, які ви можете вибрати. Таким чином, для того, щоб отримати найкраще справу, ви повинні спочатку розглянути всі доступні варіанти. Наступна інформація буде зробити цю задачу дуже легко для вас.

робить багаторазових страхових сенс для Вас?
Перше, що ви повинні зробити, це дослідження вашим потребам і вимогам. Як часто ви подорожуєте в різних місцях? Яка мета вашої подорожі? Ви подорожуєте для ділових цілей, для пригод, або просто для спокійного відпочинку? Відповівши на всі ці питання допоможуть вам вирішити багаторазових подорожей страховий поліс має сенс для вас. А як щодо інших альтернативних варіантів, таких, як навчання за кордоном страхування, страхування однієї поїздки, тривалого перебування страхування, страхування туриста, та інших такої політики? Крім того, ви також повинні поглянути в існуючу медичну страховку. Чи охоплює вона вас під час поїздки? Якщо це відбудеться, немає необхідності купувати додаткове покриття.

обмежень у плані днів
У той час як Ви досліджуєте різні опції доступні для вас, це важливо для вас мати на увазі, що більшість багаторазових плани страхування подорожей обмежити максимальну кількість днів у поїздці ви можете піти на протягом одного року. Загалом, є плани протягом п’ятнадцяти днів, тридцять днів і сімдесят днів. Однак ці плани буде охоплювати більше деталей, ніж звичайний поліс покриває. Наприклад, ви застраховані для переривання поїздки, обмежений багаж, смерті від нещасного випадку, політ, евакуація, і будь-які комбінації цих факторів. Залежно від характеру вашої поїздки, ви повинні вирішити, про тип покриття вам потрібно. Вам потрібно стоматологічне страхування? Ви теж хочете захист від терористичних актів? Є вагітність чи материнства необхідний охоплення?

дослідницькі компанії
Після того як ви знаєте, який тип багаторазових плани страхування подорожей ви шукаєте, ви можете почати дослідження компаній, які пропонують такі види політики. Дивитися на їх А.М. СМС голосування. Рейтинг може бути що завгодно від A + + до F. A + + означає, що компанія в той час як переважаючий F означає, що компанія в процесі ліквідації. Деякі компанії пропонують свою політику тільки громадянин США, а деякі пропонують такі плани тільки неамериканських громадян. Таким чином, це завжди корисно, щоб всі уточнити на самому початку. В іншому випадку, ви будете в кінцевому підсумку витрачати свій дорогоцінний час і вам доведеться починати з нуля знову.

Після того як ви короткий список деяких хороших багаторазових компаній страхування подорожей, ви можете відвідати їх веб-сайти і розмістити заявку на безкоштовну лапки. Порівняйте дані, наведені в лапках один з одним і вибрати той, який найкращим чином задовольняє ваші конкретні потреби і потреби. Але переконайтеся, що ви порівнюєте співставні тільки плани – порівняти яблуко яблуко і манго манго.