Як отримати найбільшу віддачу за гроші автострахування

Коли справи йдуть добре, більшість просто відновити свою існуючу політику або витратити всього кілька хвилин купівлю нової політики. Економити кілька доларів менше важливо, коли кредитна тече вільно. Але зараз ми перебуваємо в рецесії, і кожен долар питань, прийшов час, щоб виглядати більш уважно на те, як ми витрачаємо наші долари на страхування. Перший крок, щоб навколо магазину. Таким чином, ви дізнаєтеся, для впевненості в тому, що ви платите занадто багато. Коли ви говорите з страховиками і досліджувати їх компанії, не забудьте запитати про процес претензій. Це не тільки про економію грошей на премії. Це ще й уникнути стресу, коли мова йде про претензії. Кожна держава має Департаменту страхування або комісара. Багато опублікувати результати скарг на компанії, що мають ліцензії на продаж страхування в кожному штаті. Це дає вам цінну інформацію про якість обслуговування ви, ймовірно, отримаєте від кожної компанії.

Тепер давайте подивимося на гоління доларів від премій. Почніть з кількістю франшизи. Чим більше сума, яку ви готові платити чи повинні бути претензії, тим нижче премія. Тоді подивіться на знижки. Ви отримаєте значні скорочення, якщо ви страхуєте більш ніж одного транспортного засобу з тією ж компанією або застрахувати обидва ваших автомобілів и додому разом. Крім того, ви повинні дивитися на знижку, якщо ви були безпечним водієм, не мають квитків так і не був пред’явлений позов протягом останніх п’яти років. Деякі автомобілі коштують менше, щоб забезпечити, зокрема, якщо у вас є протиугінні пристрої встановлені. Деякі компанії пропонують більш низькі страхові внески для літніх водіїв, а для жінок – за статистикою, обидві групи мають менше аварій.

Тепер вам доведеться приймати важкі рішення про самих транспортних засобів. Якщо ви вирішили скоротити витрати, зберігаючи той же самий автомобіль, подумайте, чи варто вам все ще потрібно всеосяжне або зіткнення кришку, як автомобіль віків. Там прийде момент, коли максимальна франшиза зростає ближче до вартості автомобіля. На даний момент, це більш економічно ефективним, щоб відмовитися від всеосяжної кришку. Потім, подивіться купити “безпечних” автомобілів. Потужні автомобілі коштують більше, щоб застрахувати, ніж “сімейні” автомобілі, які є менш задоволення від водіння, але все ще вас туди, куди вам потрібно йти. Це, в поєднанні з судимості водіння, завжди буде вам максимальну економію страхування. Таким чином, завжди по магазинах навколо. Є багато сайтів дає безкоштовні котирування автострахування. Це визначає компанії, що пропонують хорошу премію. Складіть короткий список компаній, що пропонують кращі котирування страхування. Потім, щоб отримати найкраще справу, це завжди вниз до телефону вести переговори з людиною, в кожній компанії. Ви можете тільки отримати до цих пір в Інтернеті. Сайти запрограмовані реагувати з відповідями на найбільш часто задаються. Ви задаєте багато питань про те, як заощадити гроші. Це потребує людини, яка приймає рішення, щоб дати вам найкращі результати. Коли ви говорили з три або чотири з “кращих” компаній, прийняти рішення. Потім, ви можете їздити щасливо на наступний рік знаючи, що ви краще співвідношення ціни і якості політики доступні.