Як отримати кращі ціни на страхування автомобілів в Арканзасі

Як і всі, за винятком невеликої жменьки держав, Арканзас вимагає, щоб кожна особа, яка керує транспортним засобом на дорогах Арканзас придбати автомобільне страхування. В Арканзасі мінімальний страховий відповідальності, яку водій повинен нести становить $ 25000 тілесних ушкоджень на людину з $ 50 000 за аварію плюс додаткові $ 25 000 в майновому страхуванні.

Якщо ви є власником автомобіля нові, або дуже дорогі моделі, а ваш автомобіль кредиту, ваш кредитор може вимагати, щоб ви носите більше, ніж держава-необхідне мінімальне покриття.

Арканзас також має систему в місці, щоб відстежувати кожну зареєстровану транспортний засіб у штаті Арканзас – момент будь-якого транспортного засобу стає незастрахованих, штаті Арканзас має можливість відкликати реєстрацію транспортного засобу, що, роблячи цей автомобіль заборонено керувати.

Іншими словами, Арканзас серйозно ставиться до водіїв купівлю автомобільного страхування, і так як ви повинні купити автомобільного страхування для того, щоб їздити по дорогах загального користування, то має сенс шукати навколо, щоб отримати кращі ціни на страхування автомобілів тут, в Арканзасі.

Але перш ніж перейти в Інтернеті і почати шукати вигідні тарифи страхування автомобіля є кілька простих кроків ви можете зробити, що буде гарантувати, що ви зможете отримати великі ставки вам потрібно.

Почніть з безпечного водіння і юридично. Іншими словами, штрафів за перевищення швидкості та інші рухомі порушення збирався знімати ваш автомобіль страхових премій небо високо. І якщо ви засуджені за водіння в нетверезому вигляді (DUI) або кермом у стані сп’яніння (ДВ) ви можете забути знайти вигідні тарифи на страхування автомобіля протягом як мінімум трьох років.

Молоді водії вважаються поганий ризику і тому їх страхових премій традиційно вища, ніж ставки більшості інших водія. Однак, якщо ви не досягли 25 років і до цих пір в школі, і ви можете підтримувати принаймні 3,0 середній бал, то ви можете претендувати на хорошу знижку Студент на страхування і заощадити від 5% до 15% щомісяця.

Літні водії можуть отримати розрив, а також. Якщо ви 55 років або старше, ви можете бути в змозі взяти курс підвищення кваліфікації спеціальний драйвер і заощадити до 10% на щомісячну премію. Не всі страхові компанії пропонують цю знижку, так що перевірити з вашим агентом.

Якщо ви тільки проїхати кілька миль на тиждень, поговоріть зі своїм агентом про низьку знижкою Пробіг – немає ніякого сенсу платити за страхування автомобіля, коли ваш автомобіль просто сидить у гаражі.

І якщо говорити про гаражах, якщо у вас є гараж, який ви можете тримати свій автомобіль на ніч, ви можете претендувати на додаткову знижку.

Ваш автомобіль старої моделі? Якщо ваш автомобіль вже не має жодної книги Келлі Синьої значення ви можете припинити платити за всеосяжні і зіткнення страхування з вашою страховою компанією не окупиться на тих покриттях в будь-якому випадку.

І, перш ніж купити, що новий дорогий автомобіль м’язи не забудьте перевірити з вашим агентом щодо всього, скільки це буде коштувати вам в страхової премії кожен місяць. Коли мова заходить про те, скільки ваша страховка буде коштувати, не всі автомобілі створені рівними – деякі стоять багато більше, щоб застрахувати, ніж інші.

Скільки франшизи ви можете собі дозволити? Чим більше ви можете собі дозволити заплатити з власної кишені будь-який час у вас є претензії – і тим менше ваша страхова компанія буде платити – чим менше ваша страхова компанія буде стягувати з вас кожен місяць на освітлення.

Добре, тепер прийшов час, щоб вийти в Інтернет і перевірити ціни на автомобільні страхові поліси, пропоновані різними страховими компаніями. Пам’ятайте, що ніхто не порівнює сайті всі різні страхові компанії, так що якщо ви дійсно хочете найкращі ціни на страхування автомобілів, що можливо, ви можете знайти в Арканзасі, ви будете мати, щоб витратити трохи більше часу і робити порівняння, принаймні 3 різних ділянках.

Додатковий час ви берете будуть добре погашена в економії на Ваш автомобіль страхової премії, що складе місяць за місяцем.