Як отримати кращі ціни на страхування автомобіля в Каліфорнії

Перш ніж погодитися на будь поліс страхування автомобіля, водій в Каліфорнії повинні перевірити, що агент вони мають справу з дійсно ліцензію штату. Для цього їм необхідно звернутися в Каліфорнійський департамент страхування. Якщо ви не будете приймати цей крок і страхового агента або компанії, яку ви в кінцевому рахунку, придбати поліс від не має ліцензії, ви не можете мати будь-який захист у разі аварії.

Хоча кожна страхова компанія використовує дещо інший системою для визначення ставок є речі, які ви, як водій, можете зробити, щоб допомогти гарантувати, що Ви насолодитеся кращі ціни на страхування автомобіля в Каліфорнії, в тому числі:

• Переконайтеся, що всі транспортні засоби у вашій родині в одній політиці. Багато людей одружуються і зберігати їх страхування автомобілів. Багато страхових компаній пропонують автомобіль Multi-Vehicle знижка для сімей, де більше одного автомобіля застраховані. Це також чудовий спосіб заощадити гроші, якщо у вас є дитина або батько, який їздить, і вони живуть з вами. Більше автомобілів ви страхуєте в одній політиці, тим більше економія.

• підвищення рівня франшизи рівні. Коли ви просите цитату страхування автомобіля агента ви говорите, швидше за все, з процитувати вам ціну, яка заснована на низьку франшизу. Якщо ви піднімаєте, що франшиза, страхової премії буде знижуватися.

• Попросіть свого роботодавця про страховій групі. Багато роботодавців пропонують на користь групи медичного страхування для своїх працівників, а деякі роблять те ж саме з автомобілем страхування. Групова політика може істотно економити на вартості окремі політики. Це, безумовно, варто питаючи о.

Будучи одруженим також може допомогти вам знайти найкращі ціни на страхування автомобіля. Життя в певних областях, які розглядаються як низький рівень злочинності також допомагає зменшити витрати на страхування. Найголовніше пам’ятати, коли ви ходите по магазинах для страхування автомобіля в Каліфорнії, щоб запитати про всі доступні знижки, а потім визначити, які мають відношення до вашої конкретної ситуації.

Більшість людей ніколи не дають другий подумав вони чи не мають медичної страховки, якщо вони не хворіють. Це особливо вірно щодо молодих людей, які часто вважають себе непереможними. Проблема в тому, що ніхто не є, а серйозна і небезпечна для життя хвороба може завдати удару в майже в будь-який час.

Каліфорнійський департамент страхування можуть надати інформацію для мешканців шукає медичного страхування. Вони не можуть, однак, дати пораду, на якому компанія найкраще підходить для страхування конкретної людини потреб. Ось чому це так важливо для тих, хто розглядає охоплення дослідження декількох компаній і попросити котирування, перш ніж приймати остаточне рішення.

Для тих, хто молодий і дійсно ніколи не понесли ніяких медичних проблем за рамки випадкових зламаної кістки або нежиті, медичне страхування, як може здатися іноземною юридичною особою. Це іронічне в тому, що кращий час для покупки індивідуального медичного страхування, коли людина молода. Це часто призводить до найнижчими цінами, і якщо вони залишаються з однієї компанії протягом довгого часу, застрахований цілком ймовірно, користуються знижки на продовження.

Вирішивши, що охоплення вам потрібно, це перший крок при пошуку політики. Якщо у вас є сімейна історія конкретного захворювання, такі як проблеми з серцем або рак, ви можете політики, які забезпечать догляд за критичне висвітлення. Якщо ви залежите від вашого доходу на тижня до тижня основі, ніж втрати працездатності є обов’язковим, як вам потрібно освітлення, щоб допомогти вам оплатити рахунки, якщо ви раптом захворіли.

Молоді люди, які батьки матимуть особливі міркування, як діти також потребують очі і стоматологічної допомоги на додаток до лікаря і лікарні охоплення. Хороший і досвідчений страховий агент буде працювати з кожною окремою виробляти політику, орієнтовану на їх медичні потреби і їх бюджет. Це дійсно підхід до прийняття при пошуку кращі ціни, оскільки ви отримаєте точний охоплення, Ви потребуєте за розумною ціною.