Як отримати кращі ціни на страхування автомобілів в Нью-Гемпширі

Як житель Нью-Гемпшир, ви живете в одній з всього лише кілька держав, які не вимагають своїх громадян придбати автомобільне страхування. Принаймні, штат Нью-Гемпшир не вимагає його хороших водіїв придбати автомобільне страхування.

У той час як штат Нью-Гемпшир, можливо, не вимагає покупки автомобільного страхування, якщо ви фінансувати ваш автомобіль, то ваш кредитор буде вимагати, що ви робите покупки повного страхування автомобіля, щоб захистити свої інвестиції.

Крім того, в той час як штат Нью-Гемпшир досить м’яким у своїх вимогах, що її громадяни придбати автомобільне страхування, щедрість держави має свої межі.

Наприклад, якщо у вас є DUI (водіння в нетверезому вигляді) або DWI (водіння в стані алкогольного сп’яніння) переконання, вам буде необхідно придбати автомобільне страхування для повного трьох років. Друге такий злочин, і ви будете зобов’язані купувати автомобільного страхування протягом повних п’яти років.

Нью-Гемпшір також почали проводити політику «точок», які можуть бути накопичені кожного водія – дуже багато точок (на основі віку формула), і ви будете зобов’язані купувати автомобільне страхування.

Негативні точки можуть накопичуватися на вашому водіння запису на такі речі, як відмова виконувати накази поліцейським, їзда на тротуарі, біг знак зупинки, перевищення швидкості і так далі. Накопичити занадто багато очок, і ви будете зобов’язані купувати автомобільне страхування.

Якщо у вас є, щоб придбати автомобільне страхування є кілька кроків, які можна зробити, щоб допомогти зберегти ваші щомісячні премії вниз.

По-перше, завжди безпечно керувати автомобілем і в рамках закону. Квитки за перевищення швидкості, або будь DUI або дви переконання пошлемо ваші ставки автомобільного страхування через дах.

Молоді водії вважаються особливого ризику та їх премій в цілому відображають цей факт. Однак водії, які залишаються в школу через 25 років і які стверджують, принаймні, “B” середній бал може претендувати на хорошу знижку Студент з більшістю страхових компаній.

Крім того, водії 55 років і старше часто може претендувати на знижку на щомісячну премію, якщо вони приймають і передають курси підвищення кваліфікації спеціальних водія. Не всі страхові компанії пропонують таку програму для літніх водіїв, так що перевірити з вашою компанією, щоб побачити, якщо ви можете претендувати.

Один з найшвидших способів зниження ваших щомісячних страхових премій є підвищення франшизи на вашій політиці. При збільшенні вашої франшизи ви погоджуєтесь оплатити більшу частину витрат на ремонт вашого автомобіля, якщо не повинно бути претензій. Якщо ви згодні сплатити більшу частину витрат на ремонт, пов’язаний з претензіями, ваша страхова компанія буде зменшити ваші щомісячні оплати премії.

Так що тепер у вас є факти, що цей час для вас вийти в інтернет і починаєте порівнювати різні політики різних страхових компаній пліч-о-пліч, поки не знайдете потрібне політики за найнижчою ціною ви можете знайти. Якщо взяти додатковий час, щоб зробити порівняння більш ніж на одному сайті, ви будете більш імовірно, отримали від порівнянь кожної страхової компанії в Нью-Гемпширі, і ви можете бути впевнені, що ви отримали кращі ціни на страхування автомобіля, що ви коли-небудь ймовірно, знайдете в Нью-Гемпширі.