Як отримати кращі ціни на страхування автомобілів в штаті Меріленд

Кожен хоче, щоб отримати кращі ставки на страхування автомобілів в штаті Меріленд. І це не дивно, тому що всі, хто їздить на автомобілі в жодних доріг в штаті Меріленд вимагає закон для проведення страхування відповідальності, незастрахованих автомобілістів (UM) страхування, а також засоби індивідуального захисту травми (PIP) страхування.

Невиконання хоча б мінімальний страхування, які передбачені законом штату Меріленд несе суворе покарання, в тому числі, але не обмежуючись анулювання реєстрації вашого автомобіля плюс конфіскація ліцензії вашого автомобіля пластинами. Додаткові санкції можуть бути накладені судами.

На щастя, є способи для Вас, щоб зберегти вартість вашого автомобіля страхування під контролем.

Почніть з власних водіння. Якщо Ви швидкості або їздити, коли в стані сп’яніння або перебуваючи під впливом будь-яких незаконних речовин і ви зловили ви можете очікувати, що ваші ціни автомобільного страхування йти до небес і у вас не буде кого звинувачувати, крім себе.

Якщо вам не виповнилося 25 років, ви можете заощадити гроші кожен місяць на страхування автомобіля, залишаючись в школі і підтримки хоча б “B” середній бал. “B” студенти будуть винагороджені з хорошою знижкою студентів на їх автомобільного страхування.

Водії, які 55 років і старше можуть отримати деяке полегшення від високі страхові внески шляхом пропускання автомобільних курсах підвищення кваліфікації водія. Перевірте з вашим страховим агентом, щоб побачити, якщо ваша страхова компанія має таку програму. Багато роблять.

Якщо ви тільки проїхати кілька миль на тиждень поговорити зі своїм агентом про обмежене використання знижки. Якщо ви в першу чергу використовувати свого транспортного засобу тільки для покупок, відвідування лікаря та аналогічні місцеві доручення, то ви можете мати право на значну економію коштів на страхування.

Якщо ваш автомобіль старий або немає або майже немає Kelly Blue Book значення, то ви можете бути мудрим, щоб скасувати ваш зіткнення і всеосяжний охоплення. Відміна цих двох покриттів можна заощадити значно на щомісячні премії, хоча ви повинні знати, що якщо ви повинні мати заявку на відшкодування витрат для ремонту вашого автомобіля прийде виключно з власної кишені.

Якщо це має економічний сенс, збільшити оподатковувану базу. Ваша франшиза суму грошей, яку ви будете нести відповідальність за будь-який час у вас є претензії. Чим вище франшиза, тим нижче ваші щомісячні страхові автомобіль буде.

Тепер у вас є гарне уявлення про різних факторів, які можуть сприяти більш низькою страхової премії автомобільних, прийшов час для вас, щоб вийти в інтернет і починаєте порівнювати різні політики і цін у різних страхових компаніях. На щастя, є буквально десятки веб-сайтів, які роблять такі порівняння на одному диханні.

Якщо ви дійсно хочете, щоб отримати кращі ціни на страхування автомобілів в штаті Меріленд вам дійсно потрібно заповнити форму принаймні 2, переважно 3 різних веб-сайтів порівняння. Таким чином, ви можете бути більш впевнені, що ви будете бачити швидкості всіх автомобільних страхових компаній, які мають ліцензію в штаті Меріленд.