Як отримати кращі ціни на страхування автомобілів в штаті Айова

Якщо у вас є чудовий послужний водіння і якщо у вас є достатньо грошей в банку, щоб гарантувати, що ви можете оплатити медичні витрати і збиток майну в разі будь-якої аварії ви берете участь в – тоді штаті Айова говорить, що ви не повинні купити автомобільне страхування .

Звичайно, багато хто з нас є необхідні фінансові ресурси для покриття будь-якої аварії ми можемо бути залучені в? Дуже небагато.

Ось чому переважна більшість водіїв хочуть знати, як отримати кращі ціни на страхування автомобілів тут, в Айові. І, на щастя Є кілька порад, і трюк, який може допомогти практично будь-який водій, заощадити гроші на страхування автомобіля місяць за місяцем.

Перш за все, давайте подивимося на записі водіння. Це коли деякі водії роблять їх найбільшою помилкою. Якщо ви хочете хороший ставки по страхуванню вашого автомобіля вам потрібно судимості водіння. Якщо у вас є талон або інших рухомих порушення, то швидше за все, ви будете платити більше для Вашого автомобіля страхування, ніж хтось буде з бездоганною запису.

Якщо у вас є DUI (водіння в нетверезому вигляді) або DWI (водіння в стані алкогольного сп’яніння) переконання, то ви майже напевно платити набагато вищу премію за право водіння. І якщо ви отримуєте другу судимість за DUI або дви то ви, мабуть, будете змушені шукати страхування у високих ризиків за цінами, які дійсно в стратосфері.

Якщо Вам немає 25 Ви знаєте, як ваші високі страхові тарифи. Єдине, що можна зробити, щоб знизити їх, щоб залишитися в школі і підтримувати принаймні 3,0 середній бал. Робити це ви будете заробляти близько 5% економії на автомобільному страхуванні кожен місяць опік у вигляді хорошою знижкою студентів.

Ви були з тієї ж страхової компанії не менше 5 років? Попросіть вашого агента, якщо ви маєте право на довгостроковий знижкою.

У вас є інші страхові поліси з тією ж страхової компанії? У цьому випадку ви можете мати право на Multi-дисконтна політика.

Якщо ви старше 55 або ви можете мати право взяти курс підвищення кваліфікації спеціальних водія. Передача Це може врятувати вас цілих 10% або навіть 15% на щомісячну премію. Попросіть вашого агента, якщо ваша страхова компанія пропонує таку знижку.

Вам всього лише в кількох милях кожну тиждень? Може бути, просто в продуктовий магазин і назад? Може бути, в кабінеті лікаря раз на місяць? У цьому випадку ви можете мати право на низьким пробігом знижкою.

Ви залишити свій автомобіль у гаражі на ніч? У цьому випадку ви повинні запитати свого агента про гаражі-Car знижкою.

Ви керуєте старша модель, мабуть, одна, яка більше не має будь-яку книгу Келлі Синьої цінність? Якщо це так ви витрачаєте ваші гроші, якщо ви платите за зіткнення або каско. Якщо ви знаходитесь в аварії ваша страхова компанія не буде платити вам більше, ніж книга Келлі Синьої вартість вашого автомобіля, так що запитайте вашого агента, якщо він все ще варто того, щоб ви, щоб продовжувати платити за цю страховку.

А як щодо вашої франшизи? Чим більше ви можете дозволити собі платити, якщо у вас є претензії, і чим менше ваша страхова компанія буде запропоновано сплатити знизити щомісячні витрати премія буде.

Тепер, коли ви озброєні знаннями, необхідними для структурування доступною страховий поліс автомобіля прийшов час для вас, щоб вийти в інтернет і знайти принаймні 3 різних веб-сайтів, які збираються, щоб дозволити вам порівняти ціни між різними страховими компаніями.

Не попадайтеся в пастку, думаючи, що вам потрібно всього лише зробити порівняння тільки на одному сайті – немає сайту порівнює всі страхові компанії в штаті Айова. Якщо ви дійсно серйозно ставитеся до отримання кращі ціни на автомобільне страхування в Айові, то ви повинні будете взяти час, щоб зробити порівняння принаймні 3 різних сайтів.

Як тільки ви це зробите, то ви можете бути впевнені, що ви дійсно знайшли кращу пропозицію ви, можливо, могли б і отримали кращі ціни на страхування Вашого автомобіля.