Як отримати кращі ціни на страхування автомобілів в штаті Флорида

Автомобільне страхування є те, що ви просто повинні купувати, якщо ви хочете водити автомобіль на дорозі в жодних тут, у Флориді. Там немає дінешся. Щоразу, коли страховий поліс скасовується за будь-якої причини в штаті Флорида буде повідомлений, – і якщо новий страховий поліс не приймається негайно, держава має право відкликати реєстрацію транспортного засобу незастрахованих теги, що робить його злочином вести це транспортний засіб.

Результатом всього цього є те, що практично кожен водій хоче отримати кращі ціни на страхування автомобілів в штаті Флорида. Хороша новина – це не так складно, щоб знизити ваші ставки автомобільного страхування, як ви могли подумати.

Якщо ваш автомобіль, фінансується ваш кредитор буде вимагати, щоб ви не тільки ваш автомобіль застрахований, але, що ви носите значно більше, ніж держава-необхідний мінімум страхування, так що якщо ви роздумуєте про покупку нового автомобіля, має сенс поговорити з Вашого автомобіля Страховий агент першого і дізнатися заздалегідь просто, як дорого це буде застрахувати від марки і моделі у вас є очі на.

Пам’ятайте, що деякі нові машини коштують набагато більше, щоб гарантувати, ніж інші.

Записи водіння може вплинути на вартість Вашої страховки більше, ніж що-небудь ще. Зробити все від Вас залежне, щоб зберегти записи водіння як незаймані наскільки це можливо. Талон або будь-якого іншого рухомого порушення пошлемо ваші премії вгору. Засудження за DUI або дви, значно посилиться ваш щомісячний внесок і друге переконання DUI або дви пошле вас до високим ризиком страховий пул, де премії над головою більшості водіїв.

Бути молодим і ставить вас в категорію високого ризику. Якщо ви молодше 25 років там не багато ви можете зробити про свій вік, але якщо ви залишитися в школі і може підтримувати принаймні 3,0 середній бал, то ви можете претендувати принаймні на 5% Хороша редукція Студент у вашій щомісячні внески.

Якщо у вас є інші страхові поліси з тією ж страхової компанії, такі, як страхування життя або страховка домовласника або медичного страхування ви повинні мати право на хорошу Multi-дисконтна політика на щомісячні премії.

Якщо ви були застраховані тієї ж компанії протягом 5 років і більше ви можете дуже добре претендувати на довгостроковий Знижка на ваш автомобіль політики. Справді, більшість страхових компаній мають декілька знижки, які не сприяли і вона може платити вам сторицею просто зателефонуйте своєму агенту два рази на рік і запитати в упор, якщо є будь непарних м’яч знижки будь-якого роду, які ви можете претендувати на.

Якщо ви, принаймні 55 років ви, можливо, помітили, що ваші страхові тарифи почали зростати. Ви можете тримати їх у вузді і навіть скоротити їх приблизно на 10%, якщо ви здати курси підвищення кваліфікації спеціальних водія. Не всі страхові компанії пропонують цю знижку так що вам необхідно проконсультуватися з вашим агентом, щоб побачити, якщо ви можете претендувати.

Не витрачайте свої гроші платити за зіткнення і каско, якщо ваш автомобіль настільки старий він не має жодної книги Келлі Синьої значення. Ваша страховка не буде платити вам більше, ніж цінність Синьої Книги, якщо ваш автомобіль пошкоджений, так що якщо ваш автомобіль не має значення Синя книга ви нічого не отримаєш після аварії незалежно від того, ви звернули на страхування чи ні.

Нарешті, наскільки великий франшизи ви можете чесно собі дозволити? Чим більше франшиза менше ваш щомісячний внесок автомобіль буде. Але не робіть ваші франшизи більше, ніж ви можете дозволити собі чесно, так як це гроші, вам потрібно, щоб придумати з власної кишені будь-який час ви подаєте позов.

О.К. Тепер ви озброєні все, що потрібно знати для того, щоб створити політику, яка підходить саме Вам з усіма вбудованими відрахування, які тільки можна знайти. Так що настав час вийти в інтернет і почати порівняння вартості вашої мрії політики на кожну страхову компанію тут, у Флориді.

Пам’ятайте, що для того, щоб порівняти кожна страхова компанія у Флориді, ви не можете зупинитися після проведення порівнянь тільки на одному сайті – ви будете мати, щоб взяти додатковий час, щоб зробити ваші порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтах. Після того як ви зробили це, і ви знайшли найкращі ціни на страхування автомобілів в штаті Флорида, то ви можете бути спокійні і насолоджуватися економії місяць за місяцем, рік за роком.