Як отримати кращі ціни на страховку домовласника в Айові

Там немає закону в штаті Айова, який вимагає домовласник придбати страховку домовласника. Якщо ваш будинок має іпотеку на нього, то ваш кредитор зажадає, щоб ви придбати страховку домовласника, але навіть якщо ваш кредитор наполягає на тому, що ви купуєте страховий майте на увазі, що вам не доведеться купувати страховку від будь-якої компанії, рекомендовані вашим кредитором.

У вас є вибір, який компанії придбати від вашої політики, і у вас є значна свободи в термінах і вартості вашої політики.

Перше, що ви хочете робити, коли закупівельної політики домовласника, щоб переконатися, що ви купуєте правильну політику розміру. Ваша політика повинна охоплювати відновної вартості вашого будинку, – іншими словами, ваша політика повинна забезпечити достатньо грошей, щоб відновити ваш будинок від фундаменту і замінити весь вміст вашого будинку – але не робіть помилку, страхування значення землі під вашим будинком.

Якщо ви дійсно хочете, щоб отримати кращі ціни на страховку домовласника в Айові є кілька досить простих кроків ви можете зробити, яка поставить вас на правильний шлях.

Почнемо з того, хороший догляд вашого кредитного рейтингу. Не починайте витрачати не по засобах. Багато людей не знають про те, що страхування вашого домовласника премії залежить від вашого кредитного рейтингу. Чим краще ваш кредитний рейтинг краще ваші премії буде.

Потім видалити всі бур’яни і чистити принаймні, в десяти футах від усіх структур. Це дозволить знизити ризик займання до вашої власності і повинні заощадити гроші кожен місяць на вашу премію.

Встановіть ригеля замків на всіх зовнішніх дверей. Встановіть руху чутливої ​​прожектори для вашого майна і зачистите всі кущі навколо вікон, щоб перешкоджати грабіжників. Переконайтеся, що кожен вікна, незалежно від статі він включений, має робочий замок і переконайтеся, вікна зачинені.

Якщо ви можете собі це дозволити, поговоріть зі своїм агентом про встановлення системи пожежогасіння та / або системи домашньої безпеки, яка контролює вашу власність пожежі або крадіжки зі зломом 24/7. Багато такі системи можна заощадити до 20% або навіть 30% кожен місяць на витрати на страхування.

Якщо тих, хто живе у вашій родині становить 55 років або старше і віддалився нехай ваш страховий агент знає, що добре, так як наявність когось на власність більшу частину дня може заощадити вам готівку кожен місяць на страхову премію вашого домовласника.

Що таке франшиза на вашій політиці? Якщо ви можете дозволити собі збільшити ваші франшизи ви можете зменшити ваш щомісячний платіж – іноді істотно.

Переконайтеся, що ви встановили потрібну кількість диму та пожежних сповіщувачів для верстки ваш будинок і переконатися, що всі вони працюють. Детектори потрібні нові батарейки двічі на рік.

Купити вогнегасник, який спеціально розроблений для кухні пожеж і переконайтеся, що це легко доступні.

Якщо ви до класу вашої електричної або сантехніка Поговоріть зі своїм агентом – дуже часто таке до-класах, і особливо якщо ваш будинок старше 15 років – може призвести до істотного скорочення ваших щомісячних витрат по страхуванню.

Тепер вийти в інтернет і почати порівняння політики та їх цін серед різних страхових компаній роблять бізнес тут, в Айові. Пам’ятайте, що якщо ви дійсно серйозно мають намір знайти кращі ціни на страховку домовласника в Айові, що ви повинні будете взяти додатковий час, щоб порівняти ціни, принаймні 3 різних веб-сайтах.

Удачи!