Як отримати кращі ціни на страховку домовласника в Арканзасі

Для більшості людей їх будинок є їх найбільшим активом і це має економічний сенс, хочуть зробити все можливе для захисту цього активу. Один зі способів зробити це, щоб придбати страховку домовласника.

При покупці політики домовласника ви хочете, щоб переконатися, що ви купуєте потрібну кількість страхування. Скільки потрібну кількість? Ви хочете, щоб політика, яка охоплюватиме повну вартість заміни вашого будинку і його утримання в сьогоднішніх доларах.

Іншими словами, ви хочете, політику, яка буде повністю оплачувати вам відновити ваш будинок – точно так, як це сьогодні – від заснування вгору. Крім того, необхідно визначити вартість вашого будинку меблі та інше майно і включають їх повної вартості у розмірі вашої політики. Те, що ви не хочете, щоб застрахувати є вартість землі під вашим будинком. У випадку аварії пожежі або іншої, земля не буде знищена.

Добре. Тепер, коли ви розмовляли з підрядником або страховий брокер обізнаний про вартість заміни вашого будинку і його утримання, вам потрібно знайти політику, яка дасть вам покриття вам потрібно за найвигіднішими цінами.

Для цього вам потрібно взяти кілька простих кроків, які будуть тримати вартість вашого охоплення якомога нижчою.

Починайте пиляння кисті і бур’янів далеко від свого будинку і будь-які інші будівлі на вашу власність. Тримайте чагарників та бур’янів, щонайменше в десяти футах, щоб зменшити ризик виникнення пожежі.

Встановіть підлогову чутливих до руху прожектори, щоб відлякати злодіїв, і підріжте кущі біля вікна так, грабіжники не мають схованки в той час як вони роблять свою брудну роботу.

Встановіть засувів на кожній вхідних дверей і переконайтеся, що кожне вікно, незалежно від поверху він включений, має робочий замок.

Якщо ви можете дозволити собі установку системи пожежної та охоронної сигналізації, яка контролюється 24/7 за допомогою третьої сторони, яка підпорядковується безпосередньо Департаменту поліції і пожежників, ви можете заощадити до 30% ваших щомісячних премій домовласника.

Всередині вашого будинку переконайтеся, що ви встановили необхідну кількість детекторів вогню і диму, і що вони встановлені у всіх потрібних місцях. Переконайтеся, що кожен з них має свіжий акумулятор. Батареї повинні бути змінені два рази на рік.

Купити вогнегасник для вашої кухні, яка спеціально призначена для використання на кухні.

О – одна заключна річ. Тримайте ваш кредитний рейтинг добре. Вірте чи ні, більшість страхових компаній домовласника взяти ваш рахунок кредиту до уваги при встановленні платні. Чим вище ваш рахунок кредиту знизити щомісячний страховий внесок.

Тепер ви готові перейти в Інтернеті і порівнювати ціни, пропоновані різними страховими компаніями. Не думаю, що ви можете пройти з порівнянь тільки на одному сайті. Кожен сайт порівнює тільки кілька різних страхових компаній.

Якщо ви хочете переконатися, що ви порівнюєте, як багато різних компаній, як це можливо, вам потрібно буде заповнити форму, принаймні 3 різних веб-сайтах. Це додаткова робота – але результат того, що ви отримаєте кращі ціни на страховку домовласника в Арканзасі і заощадити гроші, місяць за місяцем, рік за роком.