Як отримати кращі ціни на страховку домовласника в Нью-Гемпширі

Якщо ваш будинок в даний час фінансується – іншими словами, якщо ви платите щомісячну заставну на будинок – то ваш заставодержателя вимагає, що ви носите страховка домовласника. Але чи знаєте ви, що ви не зобов’язані придбати страховку будь-якого конкретного домовласника? Іншими словами, ваш кредитор не може сказати вам, який страхової компанії ви повинні придбати поліс з, вони не можуть сказати вам, який політики необхідно придбати.

І тому, що ви можете вільно придбати страховку домовласника від будь-якої компанії ви хочете, це можливо для Вас, щоб робити покупки онлайн і отримати найкращі ціни можна на страховку домовласника тут, в Нью-Гемпширі.

Але перш ніж ми це зробимо, давайте розглянемо декілька простих кроків, які можна зробити, щоб знизити щомісячні премії, наскільки це тільки можливо розігнатися.

Не намагайтеся заощадити гроші, при страхуванні вашого будинку. Якщо ваш будинок руйнується ваша страховка повинна бути достатньою, щоб відновити ваш будинок від фундаменту до в сьогоднішніх доларах. Це означає, що вам може знадобитися звернутися до підрядника, або, принаймні, знають агент з нерухомості, щоб визначити, що справжня вартість заміни вашого будинку.

Застрахувати свій будинок і його вміст для істинної вартості заміщення в сьогоднішніх доларах – але не включають вартість землі, на якій розташований ваш будинок. Вам не потрібно, щоб забезпечити землею – тільки те, що знаходиться у верхній частині землі.

Значна частина нашої премії заснований на передбачуваній пожежної небезпеки у вашому будинку і на можливість злому. Тому, якщо ви берете кілька простих кроків, щоб зменшити загрозу вогню у вашу власність, і якщо ви зробите ваш будинок менш магніту для грабіжників, страхова премія ваш щомісячний домовласника буде відображати цей факт і бути значно нижче.

Почніть з очищення всіх кисть і бур’янами та всякої гидоти від усіх будівель на вашу власність. Розчистити місце принаймні, в десяти футах від будь-якої будівлі.

Додати кілька чутливих до руху вогні, на майно та оздоблення будь-яких кущах навколо дверей або вікна, які могли б забезпечити прикриття для грабіжника.

Всі зовнішні двері повинні мати працюючий засув, і всі вікна – незалежно від того, на якому поверсі вони знаходяться на – повинні мати працюючий замок.

Дим і пожежні сповіщувачі повинні бути встановлені відповідно до вказівок виробника і кожен повинен мати робочу батарею. Будьте впевнені, щоб змінити батареї два рази на рік, щоразу, коли ви встановите ваш годинник вперед або на годину назад.

Ваша кухня має бути обладнана вогнегасником відповідного типу для кухні.

Якщо ви можете собі це дозволити, система безпеки, яка підключена до третій особі, яка стежить за вашим будинком вночі і день для пожежного та охоронного може зменшити страхові вашого домовласника, на цілих 30% – і щомісячна економія може піти довгий шлях до платять за нових душевний спокій.

Тепер прийшов час, щоб перейти в інтернет і знайти принаймні два різних веб-сайтів, які дозволять вам зробити пліч-о-пліч порівняння страховка домовласника і ціни від цілого ряду різних страхових компаній. Роблячи це, ви можете бути впевнені, що ви отримали кращі ціни на страховку домовласника, який ви знайдете в штаті Нью-Гемпшир.