Як отримати кращі ціни на медичне страхування в Айові

Медичне страхування в Айові коштує дорого, так само, як це у всіх частинах країни. Якщо ваша робота не пропонує групового медичного страхування план, або якщо ви не належите до організації, яка пропонує своїм членам групового медичного страхування план, ви будете мати, щоб знайти індивідуальний план, який ви можете собі дозволити.

Пошук такого плану не так просто. Справді, майже 17% всіх жителів Айови не може дозволити собі будь-яку медичну страховку.

Перед тим, як вступити в ряди незастрахованих Є кілька речей, які ви можете зробити, які можуть привести вартість медичного страхування назад в межах вашої досяжності.

Перше, що ви можете зробити, це кинути курити або використання в будь-якій формі тютюнових виробів. Курці більше платити за медичне страхування. Період. Якщо ви були курцем коли ви вперше купили поліс страхування здоров’я, але ви з тих пір відмовився від звички, нехай ваш страховий агент знати, і ви будете приємно здивовані зниженням ваш щомісячний платіж премії.

Надмірна вага є ще однією причиною високих медичних страхових премій. втрата ваги ще важче, ніж відмова від куріння для більшості людей, але втрата навіть невелика вага може поставити вас в більш низькою ваговій категорії і зберегти вам готівку кожен місяць.

Не беріть участі в екстремальних або небезпечних видів спорту або хобі. Якщо ви виходите з свого способу ваше здоров’я в небезпеці ви можете розраховувати на платять більше за медичну страховку кожен місяць.

Скільки коштує ваша доплата щоразу, коли ви звернетеся до лікаря? Якщо збільшити доплати означає, що у вас є, щоб придумати більше грошей з власної кишені будь-який час ви звернетеся до лікаря, але якщо ви можете дозволити собі 50% доплати, то ви можете отримати більш низьку щомісячну страхову премію.

Крім того, скільки ви можете дозволити собі платити з власної кишені кожен рік за медичні рахунки, перш ніж ви навіть не потрудилися вашої страхової компанії? Чим більше ви можете платити собі – чим вище франшиза – тим менше ви повинні будете платити кожен місяць у вигляді премій.

Крайній варіант передбачає купівлю цього дуже недорогий супер-високої франшизи політики, з франшизою в розмірі $ 2000 і більше. Така політика дуже дешево, але вони рідко проводять ніяких виплат для відвідування лікаря рутинних або навіть більшість амбулаторних операцій або інших процедур. Яку цінність вони?

Супер-високої франшизи політики призначений для захисту вашого будинку і інші активи якщо і страждаєте катастрофічного нещасного випадку або хвороби, яка працює до медичних рахунків в десятки тисяч або навіть сотень тисяч доларів.

Тепер у вас є краще уявлення про те, що ви можете зробити, щоб витонченість політики вашої і отримати кращі ціни на медичне страхування в Айові, прийшов час для вас, щоб вийти в інтернет і знайти кілька сайтів, які дозволять вам зробити голова до голови порівняння політики та їх ціни від різних страхових компаній.

Майте на увазі, що жоден з сайтів не дозволяють порівняти кожна страхова компанія, так що якщо ви дійсно серйозно мають намір знайти кращу пропозицію, то ви повинні будете взяти додатковий час, щоб зробити ваші порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтах. Як тільки ви це зробите, то ви можете бути впевнені, що ви знайшли найкраще для вас політика в найнижчою можливою ціною.

Вдалого полювання!