Як отримати кращі ціни на медичне страхування в штаті Меріленд

Здоров’я страхових тарифів у Меріленді, як у всій країні, є в стратосферу і немає кінця цьому не видно, щоб їх зростання. Вона стала настільки поганою, що майже 17% всіх жителів Меріленда більше не може дозволити собі платити за медичне страхування взагалі.

Якщо ваше місце роботи пропонує медичного страхування ви повинні розглянути реєстрацію. Група медичного страхування майже завжди дешевше, ніж індивідуальне страхування здоров’я. Однак, якщо ваша компанія не пропонує медичного страхування або якщо ви за наймом, то вам доведеться знайти інші засоби для підтримки вашого витрат на медичне страхування вниз.

Чим більше ви готові платити за те, що називають “доплати” знизити щомісячні ставка премії буде. Доплати є платежі, які ви робите кожен раз при відвідуванні лікаря або ER або мають лабораторні аналізи або отримати майже будь-який інший медичної допомоги. Якщо ви збільшуєте свої доплати від 25% до 50% (це означає, що ви будете платити за одну половину кожного відвідування офісу лікаря і т.д.), ви повинні бути в змозі зменшити ваші щомісячні премії охорона здоров’я як мінімум на 25% до 35% .

Якщо ви все ще не можуть дозволити собі платити за медичне обслуговування, то це може бути для вас час, щоб почати думати про медичне страхування в цілому по-новому. Традиційно люди дивилися на медичне страхування як щось, що заплатив за всі або більшу частину своїх щорічних витрат на охорону здоров’я. Але що якщо ви стали дивитися на медичне страхування з іншої точки зору?

Що робити, якщо медичне страхування не були чимось, щоб допомогти заплатити за кожне відвідування лікаря? Що, якщо, замість цього, ви дивитеся на медичне страхування як рятувальний круг, що тільки там, щоб утримати вас від відвідування під у разі серйозного захворювання або раптової катастрофи?

Що робити, якщо ви думаєте про медичне страхування тільки як те, що там, щоб захистити ваш будинок і ваше життя накопиченню активів у разі великої кризи в галузі охорони здоров’я, які могли б знищити все, що ви все життя придбання в мить ока ?

Якщо ви починаєте думати про медичне страхування в ці терміни, то ви можете розглянути можливість придбання недорогий високої франшизи політики. За високої франшизи ми маємо на увазі політику з $ 2000 або навіть вище франшиза.

Очевидно, що така політика не допоможе оплатити будь-яку з ваших витрат на охорону здоров’я в звичайний рік. Ви будете платити за 100% офісних лікаря відвідувань, 100% ER відвідувань, 100% рутинної роботи лабораторії і так далі. Те, що це страхування робить це, щоб гарантувати, що що б не трапилося, що б не аварії осягає вас або те, що раптова і несподівана хвороба раптово вражає, саме вам доведеться заплатити за свої витрати на охорону здоров’я становить $ 2000 – або будь франшизи ви визначилися.

Таким чином, ваша медична страховка діє як щит, захищаючи свої заощадження, ваш будинок, і будь-які інші активи у вас є.

Але незалежно від того, який тип покриття ви зважитеся на, ви все одно можете отримати кращі ціни на медичне страхування в штаті Меріленд, якщо ви йдете в Інтернеті і порівняти поліси страхування здоров’я і ціни на 2 або більше сайтів, які спеціально розроблені, щоб дозволити вам зробити швидку і легко порівнювати. Приймаючи додатковий час, щоб порівняти ціни, принаймні 2 різних веб-сайтах ви будете стояти більше шансів знайти абсолютно позитивно кращі ціни на медичне страхування в штаті Меріленд, врятувати себе гроші рік за роком протягом багатьох років у майбутньому.