Як отримати кращі ціни від страхових компаній

Кожна держава вимагає, щоб кожен водій здійснювати страхування автомобілів, щоб мати можливість керувати транспортним засобом або автомобіль. Залежно від типу автомобіля повинні бути застраховані і охоплення страхування необхідно, і скористався, страхові компанії нададуть Вам з політикою, яка відповідає вашому бюджету і конкретні вимоги, такі як охоплення, якщо буде включати в себе зіткнення, крадіжки і відповідальності. Ключ до наявності доступного страхового покриття шляхом знаходження страхової компанії, яка готова дати вам захист у відповідності з тим, що вам потрібно.

Страхування котирування варіюються від компанії до компанії. Ви повинні отримати авто страхування котирування від різних страхових і з’ясувати трьох провайдерів, які пропонують кращі ціни на тих же умовах і умов страхування. Порівняти ціни повинні бути зроблені на основі тих самих критеріїв. Ви не повинні засновувати своє рішення виключно на страхування котирування отримав. Ви повинні перевірити репутацію страхової компанії та довіру в сфері страхування. Це не завжди рекомендується купувати страхування автомобіля від страхової компанії, який пропонує дешеві лапки, як це, можливо, пожертвувати деякими важливими елементами покриття. Він порадив шукати пропозицію, яка буде поглинати або плече, велика частина витрат, що підлягають сплаті у зв’язку з нанесенням шкоди або пошкодження майна у разі аварії.

Він також може працювати краще, якщо ви попросите постачальника послуг страхування ціну, засновану на більш високу франшизу. Це сума грошей, яку застрахована особа оплачує до страхового покриття буде удар дюйма з франшизою, яка вище, ніж у середньому, ви схильні мати більш низькі страхові внески. Страхова компанія повинна бути в змозі дати вам цитату з кращими процентними якщо ваша франшиза на високій стороні. Якщо включити зіткнення або всеосяжний охоплення у вашій страховий поліс автомобіля, у разі, якщо автомобіль повністю склали в результаті нещасного випадку, ваша страхова компанія буде платити фактичної грошової вартості автомобіля. Однак, якщо ви використовуєте старий автомобіль, це не має сенсу мають освітлення зіткнення особливо якщо ринкова вартість автомобіля коштує менше тисячі доларів.

Для більшості страхових компаній, автомобіля «втрати історії” може вплинути на страхової премії. Зазвичай автомобілі, які схильні до випадки викрадення автомобілів, буде командувати більш високий страховий тариф. Якщо ви страхуванні модель, яка, як відомо, легкою мішенню для крадіжки, ви не можете розраховувати на отримання дешевих котирування страхових внесків. Зробіть дослідження, якщо ви купуєте новий автомобіль для того, щоб знати, які моделі і марки автомобілів не належать до “гарячий список”. Ви також можете дізнатися за низькими пробігом знижки по страхових внесках. Деякі страхові компанії пропонують хороші знижки для водіїв, які записує нижній пробіг, ніж заданий пробіг щороку.

Деякі страхові компанії надають пільги або знижки на авто з безпекою функцій, таких як подушки безпеки, автомобільні сигналізації, АБС і т.д. Якщо ваш автомобіль має системи безпеки, про це страховому агенту для належного розгляду. Додаткові знижки дано також якщо у вас є більше одного автомобіля, який потребує страхового покриття і, щоб бути хорошим водієм, що добровільно бере підготовки водіїв програм. Подивіться для страхових компаній, які пропонують ці види знижок, тому що такі знижки, безумовно, зробить в підсумку ви отримаєте доступне страхування, який обслуговує ваші потреби страхування автомобілів.