Як отримати дуже дешеві онлайн страхування життя в Нью-Гемпширі

Один зі способів отримати дешеве страхування життя в Нью-Гемпширі або в іншому місці, щоб купити страхування життя сьогодні, а не завтра.

Це невелике перебільшення, очевидно, але з кожного дня народження, який проходить ви знайдете свій премій зі страхування життя все вище і вище. Причина очевидна – чим ви старше, коли ви купуєте страхування життя менша кількість років ви буде навколо, щоб платити страхові внески і чим більше вона буде коштувати страхової компанії, коли ви, нарешті, зробити пройти далі.

Отже, давайте припустимо, що ви вирішили, що ви хочете придбати страхування життя до наступного дня народження. Залишається питання, який тип поліса страхування життя ви хочете? Все життя? Або термін життя?

На перший погляд життя термін може здатися, що найкраще справу. Чому? Тому що спочатку термін життя політика буде мати більш низьку щомісячну премію, ніж у той же розмір поліс страхування на випадок смерті. Проте, старт-премія не вся історія.

Майте на увазі, що причиною терміном життя політика називається “термін” політика така, що політика має обмежений термін – або термін. Після терміну дії поліса закінчується термін придатності закінчується політики. Якщо ви хочете продовжувати користуватися захистом страхування життя ви повинні купити нову політику – на набагато більш високій щомісячної премії, ніж ваші попередні політики.

Вся політика життя, з іншого боку, починає коштувати трохи більше кожен місяць, але вся політика життя хороша на все життя, і премія ви платите в день ви купуєте вашої політики така ж премія, яку ви платите до день ти помреш. Крім того, на відміну від терміна політики, ціле життя політика вибудовується грошової вартості з часом, що ви можете зайняти щодо без необхідності коли-небудь погасити кредит, якщо ви того побажаєте.

Незалежно від того, ви вирішили придбати термін політика чи ціле життя політика, є рішення, які ви можете зробити, що буде тримати ваші щомісячні платежі по якомога нижчою.

Куріння, наприклад. Некурящі платити значно менше за страхування життя, ніж у курців. І не думаю, що ви можете брехати про куріння і отримати кращий тариф, якщо куріння виявилося сприяли яких-небудь істотно на смерть, і ви стверджували, ви були некурящим, ваш поліс страхування життя не можуть окупитися взагалі або може заплатити в значно меншому ступені.

Якщо вам більше ваги ви також будете більше платити за страхування життя; премій практично всі поліси страхування життя засновані, зокрема, на ваш індекс маси тіла або BMI. Чим нижче індекс знизити щомісячний платіж. Втрата навіть невеликий вага могла, очевидно, поставити вас в кращу категорію і знизити щомісячні платежі на довгі роки.

Водіння швидких автомобілів, що беруть участь в небезпечних або екстремальних видів спорту, утримуючи небезпечна робота … Кожна з цих речей також може збільшити ваш щомісячний премій зі страхування життя з очевидних причин.

Після того як ви прийняли всі кроки, які ви можете для того, щоб зберегти вартість вашої премії низький, це той час, виходити в інтернет і знайти три різних сайтів, які дозволяють порівняти поліси страхування життя від різних компаній пліч-о-пліч.

Витратьте час, щоб заповнити форми, принаймні, три різних сайтів. Таким чином, ви можете бути більш впевнені, що ви насправді буде порівняння всіх компаній зі страхування життя, що працюють в Нью-Гемпширі і ви можете бути спокійні ночами, знаючи, що ви взяли всі правильні кроки, щоб отримати дешеве страхування життя тут, в Нью-Гемпширі.