Як отримати доступне страхування життя в Нью-Гемпширі

При покупці поліса страхування життя ви не закуповувати його для себе, а ви страхуванні майбутнього благополуччя вашої родини або близьких. Існує щось майже благородним в покупці поліса страхування життя.

Шляхетний чи ні все одно, важливо, щоб отримати доступне страхування життя, і, на щастя є деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти зберегти вартість вашого шляхетного вчинку в розумних межах.

Є два види страхування життя і розуміння їх відмінності і як вони працюють може допомогти вам вирішити, який тип є кращим вибором для вашої конкретної ситуації.

Два типи страхування життя: все життя і термін життя.

На перший погляд може здатися, якщо термін життя були кращим вибором, тому що спочатку щомісячні премії за термін страхування менше, ніж премії за поліс страхування на випадок смерті одного і того ж розміру. Але стартова ціна на премії не дає і вся відповідь.

У той час як термін страхування може початися є менш дорогим, термін страхування годиться тільки для певної кількості років – терміну дії поліса. Як тільки політика досягає кінця терміну його політика, по суті, скасовано. Якщо ви хочете продовжити своє страхування життя ви повинні будете купити іншу політику – на більш високій щомісячної премії. Іноді значно вище.

Якщо ваш термін політика протікає два або три рази протягом вашого життя, і ви змушені відновити на більш високій швидкості щоразу, то до кінця свого життя, що “дешеві” довгострокова політика починає виглядати досить дорого.

Вся політика життя, з іншого боку, це добре для всього вашого життя. Він ніколи не закінчується до тих пір, як ви зробите ваші щомісячні платежі премії за часом кожен місяць. І, на відміну від терміна політика життя, премію, яку ви платите в один день всього вашого життя політика ніколи не подорожчав ще на копійку навіть незалежно від того, як довго ви живете.

Крім того, на відміну від терміна політики, ціле життя політика вибудовується грошової вартості з часом, які можуть бути запозичені і проти якої не потрібно бути погашені (хоча непогашення кредит під заставу страхового поліса дозволить знизити виплати у разі політики -власника смерті).

Якщо ви вирішили на ціле життя політику чи політику термін ви все одно можете зменшити ваші щомісячні платежі премії, якщо ви не курите і не використовуйте тютюнових виробів і, якщо ви не надмірна вага і в цілому гарне здоров’я. Якщо ви їдете високоефективний автомобіль або брати участь в “крайніх” спортом або іншої діяльності, яка вважається «небезпечним» ви можете очікувати більш високі щомісячні премії.

Ваш кредитний рейтинг може також вплинути на ваших щомісячних премій зі страхування життя. Чим краще ваш рахунок кредиту знизити щомісячні премії.

Коли все сказано і зроблено, ваш кращий вибір для пошуку доступного страхування життя в Нью-Гемпширі знаходиться на лінії. Знайдіть хоча б два різних сайтів, які дозволяють порівняти поліси страхування життя, голова до голови з різними страховими компаніями. Шляхом подачі бланків, принаймні два (а краще три) різних веб-сайтів порівняння ви можете бути впевнені, що ви порівнюєте все страхування життя компанії, провідні бізнес в Нью-Гемпширі.

Тепер просто вибрати кращі політики і за кращою ціною, і ви можете бути спокійні, знаючи, що ви і справді отримав саме доступне страхування життя можливо тут, в Нью-Гемпширі.