Як отримати доступне страхування життя в Арканзасі

Страхування життя унікальний тим, що людина, яка бере з політики і платить за це не та людина, кому це вигідно. Це робить покупки страхування життя кілька благородним вчинком.

Шляхетний чи ні, все одно, важливо, щоб не надмірно платити за страхування життя. Ось чому мільйони людей шукають способи, щоб отримати доступне страхування життя прямо тут, в Арканзасі. На щастя, є кілька кроків, які можна зробити, щоб зберегти вашу премію вартість в чеку.

Давайте почнемо з того, що, якщо ви збираєтеся купити страхування життя ви повинні зробити це до наступного дня народження. Вартість страхування життя йде вгору майже кожен день народження, який проходить.

Перш ніж ми зможемо говорити про страхування життя розумно необхідно, щоб переконатися, що всі розуміють, що існують два різних типи полісів страхування життя і що вони коштують дуже по-різному. Існує ціла життя політика і є термін політику життя.

З терміном життя політика Ви купуєте страхування життя на короткий період часу. Тому що ви купуєте політики протягом певного відрізка часу премія на термін життя політики є менш дорогим, ніж премія на одного і того ж розміру поліс страхування на випадок смерті. Якщо ви вважаєте, що різниця копійки може зробити термін життя бути схожим на більш вигідну угоду.

Однак вартість первинного платежу премії не вся історія. Термін політика закінчиться після певної кількості років (відомий як термін політики) і якщо ви хочете, щоб продовжити отримувати страхування життя після закінчення терміну поліса закінчується, ви повинні купити нову політику – за значно вищою премії.

Якщо ваша політика закінчиться два або три рази або навіть більше у вашому житті вартість премій до кінця може бути непомірно високою.

В якості альтернативи можна заплатити трохи більше, на перший і купити поліс страхування на випадок смерті. Вся політика життя хороша на все життя і премія залишається постійною на все життя, теж. Вся політика життя також створює грошову вартість, то довгострокова політика не робить, який ви можете запозичувати проти, якщо вам потрібно при незначних або нульових інтерес і практично не потрібно, щоб коли-небудь погасити кредит.

О.К. Припустимо, що ви знаєте, який тип політики є найкращим для вас. Тепер прийшов час зробити кілька простих кроків, які допоможуть зберегти вартість поліса в межах досяжності.

Не паліть. Якщо ви вже курите, то це час, щоб кинути палити. Різниця в ціні політики для курця і некурящого можуть бути значними, тому дозвольте мені повторити: якщо ви палите, кинути палити. Період.

Якщо у Вас надмірна вага Ви також платити більше за поліс страхування життя. Частина вашої премії буде грунтуватися на ваш індекс маси тіла або BMI. Якщо ви можете втратити ще кілька кілограмів ви зможете прослизнути в наступну нижчу сходинку на сходах BMI, і це може заощадити сотні доларів, може бути, навіть тисячі доларів протягом усього терміну вашої політики.

Участь в екстремальних або небезпечних видів спорту, водіння швидких, спортивний автомобіль, що має небезпечні кар’єру … Кожна з цих речей додає до вартості вашої премії зі страхування життя.

Дивно для багатьох людей, навіть ваші кредитного рейтингу може допомогти або нашкодити вашому житті страхової премії. Чим краще ваш рахунок кредиту нижньому вашому житті страхової премії буде.

Нарешті прийшов час вийти в інтернет і знайти 3 різних веб-сайтів, порівняти ціни на поліси страхування життя серед різних компаній зі страхування життя. Чому 3 різних сайтах? Тому що жоден сайт порівнює ціни між усіма різними компаніями. Якщо ви будете шукати 3 різних місцях, ви практично впевнені у вигляді порівняння на кожному компанія зі страхування життя ліцензована в Арканзасі.

Так що це таке. Не поспішайте. Зробіть три порівняння, і ви теж можете отримати доступне страхування життя прямо тут, в Арканзасі.