Як отримати доступне страхування автомобіля в штаті Айова

Якщо ви живете в штаті Айова, можливо, що вам навіть не потрібно купувати автомобільне страхування. Це правда. Якщо у вас є судимості водіння, і якщо у вас є фінансові ресурси для оплати за будь-який нещасний випадок ви приймати участь в, то ви можете легально їздити в Айові без страховки автомобіля.

Ці два «якщо» дуже важливі. Ви повинні бути судимості водіння, і ви повинні нести фінансову відповідальність. Більшість людей не можуть реально претендувати в рамках цих двох умов.

І якщо ваш автомобіль фінансується то ваш кредитор не збирається бути таким розумінням – ви будете змушені купувати страховку, якщо у вас є кредит на вашому автомобілі.

Так як же отримати доступне страхування автомобіля в штаті Айова? Насправді є кілька речей, які ви можете зробити, що допоможе зберегти вартість вашого щомісячного страхового внеску доступним – і як тільки ви зробили всі кроки можливе, щоб тримати ставки на низькому рівні, то ви будете порівняти ціни голова до голови інтернет і знайти найкращий тариф.

Давайте почнемо з вашого водіння запису. Саме тут багато людей найбільше клопоту з їх страхові тарифи. Якщо ви хочете хороший ставки страхування автомобіля, то ви повинні їздити на законних підставах і відповідально. Ви не можете отримати квитки за перевищення швидкості або будь-якого іншого рухомого порушення. DUI (водіння в нетверезому вигляді) або дви (водіння в стані алкогольного сп’яніння) засудження і ви можете поцілувати кращі ставки страхування автомобіля до побачення протягом багатьох років. Кілька DUI або дви переконання, і ви будете змушені купувати страховку від високих ризиків за ставками, які зроблять вас запаморочення.

Якщо вам не виповнилося 25, і є вибір ви повинні залишитися в школі і зберегти ваш середній бал не менше 3,0 – а потім збирати 5% хорошу знижку Студент кожен місяць на страхування автомобіля!

Водії, які 55 років і старше також можете отримати перерву на свою премію, якщо вони приймають – і передати – курси підвищення кваліфікації спеціальних водія. Поговоріть зі своїм агентом, оскільки не всі страхові компанії роблять цю надаються знижки.

Старі автомобілі, які більше не мають будь-яку книгу Келлі Синьої значення не повинно бути застраховане за висвітлення зіткнення або вичерпним, оскільки ваша страхова компанія буде платити тільки вам синій Балансова вартість, якщо ваш автомобіль в аварії.

Вам всього лише в кількох милях щотижня, можливо, у продуктовий магазин і назад з випадкового відвідування другу чи поїздка до лікаря? У цьому випадку ви можете претендувати на низьким пробігом знижкою. Поговоріть зі своїм агентом.

Скільки франшизи ви можете собі дозволити? Пам’ятайте, що ваша франшиза являє собою грошові, що ви повинні придумати самі, якщо у вас є претензії, так тому і бути реалістичними про те, скільки ви можете собі дозволити, – але чим більше ви можете собі дозволити для Вашої франшизи менше ви будете платити кожен місяць сплати страхових внесків.

Гаразд, тепер прийшов час, щоб знайти ті порівняння сайтів, які є по всій мережі і почати порівняння політики і цін. Просто майте на увазі, що ви повинні взяти на себе додатковий час, щоб зробити ваші порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтів, так що ви можете бути впевнені в порівнянні всіх різних страхових компаній, що працюють в штаті Айова.

Це займе трохи додаткових зусиль, щоб зробити порівняння в кількох місцях, але ви будете сміятися всю дорогу до банку кожен місяць, якщо ви зробили всі готівкові гроші ви будете економити.