Як отримати доступне страхування автомобіля в штаті Меріленд

Якщо ви керуєте автомобілем на будь-яких дорогах загального користування в штаті Меріленд ви повинні мати страхування автомобіля. Це закон. Якщо ви порушите цей закон ви схильні деякі досить суворі покарання, які включають (але не обмежуються), що мають реєстрацію скасовано і мають ліцензію вашого автомобіля пластини конфісковані. Там можуть бути додаткові покарання, а також.

У штаті Меріленд ви повинні мати при собі страхування відповідальності, страхування незастрахованих автомобілістів (UM), і ви повинні нести особистого захисту травми (PIP). Якщо ваш автомобіль фінансується то ваш кредитор буде, безсумнівно, вимагають, щоб ви також нести зіткнення і каско, а також.

Все це страхування не є безкоштовним, який має багато автомобілістів у Меріленді дертися, щоб отримати доступне страхування автомобіля. На щастя, є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти зберегти вартість страхування автомобіля якомога нижчою.

Перше, що вам потрібно зробити, це дозволити їздити безпечно і легально. Якщо ви отримуєте талон не тільки ви будете змушені заплатити великий штраф суді, ваші ставки страхування автомобіля буде також стрімко зростати – і вони будуть залишатися високими протягом найближчих кількох років.

Аналогічно, якщо Ви визнані винним або за кермом ви можете очікувати, щоб заплатити два або три рази більше за страхування Вашого автомобіля протягом досить довгого часу в майбутньому. Перевищення швидкості і водіння в нетверезому вигляді є речі, які повністю під вашим контролем, якщо ви засуджені за будь-яке з цих злочинів у вас немає одного звинувачувати, крім себе за більш високі страхові внески страхування автомобіля.

Якщо ви знаходитесь в школі, і ви можете підтримувати “B” середній бал, то ви, ймовірно, може претендувати на те, що називається хорошою знижкою Студент, який переводить на щомісячну економію близько 5% на страхування автомобіля.

Якщо вам 55 років або старше, у вас можуть виникнути підвищення ставки залежно від віку. Тим не менш, багато страхові компанії заохочують своїх літніх водіїв, щоб взяти курс підвищення кваліфікації водія; для тих, хто успішно пройти такий курс економії на своїх щомісячних страхових премій автомобіль може бути так велика, як 10%.

Якщо у вас є старий автомобіль, особливо той, який повністю оплачений, ви, можливо, побажають розглянути можливість видалення зіткнення і всеосяжний охоплення. Видалення цих покриттях допоможе вам заощадити значно на страхові внески.

Якщо ви упустили зіткнення і всеосяжний, і ви потрапили в аварію ваша страховка не платитиме за ремонт вашого автомобіля, – але, чесно кажучи, якщо ваш автомобіль не має практично ніякого значення Келлі Синьої книги, то ваша страховка не заплатив би багато, У всякому разі, навіть якщо ви заплатили за охоплення.

Останнє, що ви можете зробити, це збільшити ваші франшизи. Чим більше грошей ви готові платити з власного гаманця будь-який час у вас є претензії, тим менше ваша страхова компанія буде стягувати плату у вигляді премій.

Тепер, коли ви розробили найкращу політику страхування автомобілів для ваших обставин прийшов час для вас, щоб вийти в інтернет і порівняти політику страхування автомобіля між різними страховими компаніями і їх ставки. Якщо ви дійсно хочете отримати доступне страхування автомобіля в штаті Меріленд, то вам необхідно заповнити всі необхідну інформацію, принаймні 3 різних веб-сайтів порівняння. Таким чином, ви будете напевно будемо порівнювати всі частини автомобіля страхові компанії в штаті Меріленд, і ви можете бути спокійні, знаючи, що ви дійсно знайшли саме доступне страхування автомобіля в штаті Меріленд.