Як отримати доступне страхування автомобіля в штаті Меріленд

Якщо ви керувати будь-яким транспортним засобом на будь-яких дорогах загального користування в штаті Меріленд то ви повинні мати автомобільного страхування. Водіння без автомобільного страхування в штаті Меріленд є небезпечним пропозицією. Якщо ви спіймали ліцензії вашого автомобіля пластини можуть бути конфісковані, ваша реєстрація може бути скасована, і ви можете бути відмовлено в реєстрації нового автомобіля, а також не може бути судом накладено штрафів.

У штаті Меріленд, ви повинні нести страхування відповідальності, незастрахованих автомобілістів (UM) страхування і ви повинні нести особистого захисту травми (PIP). Залежно від вартості вашого автомобіля і залежно від наявності або відсутності вашого автомобіля, фінансується, ви можете бути зобов’язані нести додаткове страхування і від вас може знадобитися для перевезення більше мінімальних вимог держави.

Доброю новиною є те ви не зобов’язані отримати страховку від будь-якого конкретного постачальника послуг страхування – іншими словами, ви не повинні отримати страховку від страховика, який рекомендований установою, яка фінансує вашого автомобіля. Це означає, ви можете виходити в інтернет і отримати доступне страхування автомобіля.

Але перш ніж ми це зробимо, давайте подивимося на кілька способів, щоб зберегти ваші страхові тарифи низьким незалежно від страхової компанії ви вирішили підписати з.

У вас є контроль над тим, як ви водите. Якщо ви їдете безпечно і підкорятися законам ви можете пройти довгий шлях до підтримки ваші ставки під контролем. Якщо вам прискорити і отримати талон Ваші премії автострахування піде захмарні. Аналогічним чином, якщо вас засудять за водіння в нетверезому стані або водіння в нетверезому вигляді ви можете розраховувати на значно більш високі страхові тарифи протягом декількох років. Не швидкість і ніколи не їздити порушена.

Молоді водії в особливу категорію ризику, змушуючи їх платити більш високу премію за їх страхування. Якщо ви здатні залишатися в рамках політики ваших батьків, що повинно допомогти зберегти ваші ставки дещо нижче, ніж якщо ви знаходитесь на свій власний. Але незалежно від того, ви все ще на політику ваших батьків або якщо ви знаходитесь на свій власний, залишатися в школі та підтримку «Б» класу крапки над ви можете заробити хорошу знижку Студент і допоможе зменшити ваші щомісячні премії приблизно на 5%.

Літні водії, ті 55 років і старше, іноді може претендувати на скорочення їх щомісячних премій на цілих 10%, якщо вони приймають, і успішно пройти курс з виправлення драйвера. Поговоріть зі своїм страховим агентом, щоб побачити, чи дійсно ваш страховик пропонує таку програму.

Якщо ваш автомобіль старше, або якщо вона має дуже мало значення, то ви повинні розглянути можливість видалення будь-якого зіткнення або всеосяжний охоплення, що ви могли б мати. Видалення обох зіткнень і всеосяжних знизить ваші премії і зробити ваш автомобіль страхування більш доступним. Пам’ятайте, однак, що, як тільки ви упустите всеосяжного і зіткнення автомобіль більше не буде повинно бути відремонтовано у вас є претензії. Залежно від віку та стану вашого автомобіля цілком можливо, що ваша страхова компанія не буде відремонтувати Ваш автомобіль, навіть якщо б ви продовжували платити за зіткнення і всеосяжний охоплення.

Остання річ, яку ви можете зробити, це збільшити франшизу на вашій політиці. При збільшенні вашої франшизи ви збільшуєте суму, яку вам доведеться платити з власної кишені, ви повинні бути залучені в претензії. Тому що ви платите більше, і ваша страхова компанія платить менше, то розмір щомісячних премій буде нижче більшою Вашої франшизи.

Тепер, коли ви побудували доступне страхування автомобіля, що ви можете жити з ним для вас час, вийти в інтернет і почати порівняння вартості вашої політики на різних страхових компаніях. На жаль, для того, щоб дійсно охопити всі страхову компанію вам необхідно заповнити форму принаймні 2, переважно 3 різних веб-сайтів порівняння.

Це велика робота, щоб зробити порівняння на кількох веб-сайтах, але кінцевий результат буде те, що ви будете знати, з упевненістю, що ви отримали найдоступніший автомобіль страхування, які доступні для вас в штаті Меріленд.