Як отримати доступне наймом медичного страхування, який носить комплексний характер

У вас є свій власний бізнес або плануєте? Ти працюєш з комфорту вашого власного будинку? Ви приватний підприємець? Якщо це так, то, ймовірно, одне ступеня лягає на розум кожен день ви працюєте на себе, мені потрібно медичного страхування за доступною ціною. Як ви отримуєте, що доступне наймом медичного страхування? Ну, більшість співробітників отримують медичну страховку від працедавця, але так як ви самі собі роботодавець це може бути важко знайти правильний медичного страхування з низькими преміями. Ніколи не жертвуйте якістю і сервісом за низькими цінами. Якщо ви шукаєте доступного медичного страхування ви повинні розглянути організації, що мають хорошу репутацію, а не компанії, які ви ніколи не чули раніше.

Кожен потребує медичне страхування здоров’я, будь то ви працюєте у великій корпорації або, якщо ви працюєте на себе. Якщо ви працюєте на себе, то ви, швидше за все, хотіли б мати доступне медичне страхові тарифи, а не страхування, які будуть зривати банк. Люди, які за наймом і не мають медичного страхування являє собою велику групу людей, ніж ті, які за наймом зі страхуванням. Багато самозайнятих людей знайти дуже важко платити страхові внески за свою медичну план медичного страхування, тому що немає ніяких знижок участь. Багато компаній мають можливість отримати знижки на премій для своїх співробітників, тому що компанія купує медичну страховку в одній сумою.

Ви, напевно, дивилися на більш ніж кілька планів в галузі охорони здоров’я догляд страхування, якщо ви за наймом. Це може бути досить складним завданням і може зайняти кілька годин поспіль, щоб завершити всі дослідження, необхідні, щоб знайти правильного постачальника медичного страхування. Є дисконтна карта програми або покриття ля карт, пропонованих страховими компаніями сьогодні. Деякі з цих варіантів може бути можуть бути дуже дорогими для людей, які за наймом.

Так що ви можете зробити, якщо ви за наймом і потрібно медичне страхування? Нова тенденція розвивається в світі самостійної зайнятості людей в рамках однієї галузі об’єднуються, щоб сформувати свого роду союз. Скажімо, наприклад письменники фріланс. Якщо ви позаштатний автор працювати на себе, об’єднатися з іншими позаштатних авторів вести переговори з цінами страхування страхових компаній. Робити це може вам і вашим одноліткам зниження ставок за планами медичного страхування, тому що ви подаєте заяву на отримання його у великих групах.

Якщо ви працювали з компанією, перш ніж стати індивідуальною трудовою діяльністю, найчастіше ваші ОПЗ страхове покриття від цієї роботи буде тривати протягом ще шести місяців, перш ніж ви віддалені від страхової план компанії. Якщо ви стати найму, є варіант ви можете дивитися в бік при пошуку медичного страхування. Цей варіант короткострокового медичного страхування. Короткі медичного страхування термін триває від шести до 12 місяців за один раз і не більше, ніж це.

Якщо ви знаєте, що ви будете самостійно зайнятих протягом певної кількості часу, підпишіться на короткий строк медичного страхування. Може бути, ви зустрічатися з кимось в той час і планують одружитися на рік. Як тільки ви в шлюбі, ви можете бути покриті на поліс страхування здоров’я вашого чоловіка в той же час ведення власного бізнесу самозайнятості. Отже, якщо у вас є ваше життя розпланована і знати, що ваш майбутній чоловік буде мати медичне страхування, вам краще було б, щоб підписатися на короткий строк медичного страхування. Це може коштувати вам менше грошей, ніж повний робочий день план медичного страхування, так як вона розрахована на більш короткий проміжок часу.

Вірте чи ні, деякі компанії дозволить Вам залишатися на їх здоров’я план довше, ніж більшість компаній, якщо ви залишите в хороших відносинах. Отже, якщо ви справили хороше враження про Вашу компанію і ваш бос, попросіть його або її, якщо ви можете залишитися на план медичного страхування для довше, ніж зазвичай. Це може допомогти вам залишатися покритої медичного страхування, навіть коли ви за наймом. Це також допоможе вам платити страхові внески, яка буде значно менше, ніж платити за медичне страхування на свій розсуд.

Плата за власне медичне страхування може бути дорогим, особливо якщо у вас є якісь попередні існуючих умов, таких як астма, хвороби серця, або інших медичних умов. Постачальники можуть не хочете, щоб покрити обличчя вашого стану здоров’я, тому що ви не працюєте з компанією.

Пошук відповідного постачальника медичного страхування, як вже згадувалося раніше, може бути досить складним завданням і довгою процедурою. Після того як ви виконаєте належні дослідження на кожному доступному компанії, звузити вибір до вашої першій п’ятірці. Попросіть ваших колег у самостійній зайнятості промисловості Ви працюєте в про компанію ви зацікавлені в систему, щоб побачити, якщо хто використовує одну з цих компаній.

Не забувайте, не жертвувати якістю і відмінне покриття для зниження цін на страхові внески. Не дозволяйте медичних страхових компаній скористатися тебе. Якщо провести належне дослідження і знайдіть час, щоб дослідити кожну компанію, ви повинні бути задоволені своїми результатами.