Як отримати доступне медичне страхування в Айові

Медичне страхування є дорогим у всьому світі. Справа в тому, за даними американського Бюро перепису населення більше 50% всіх жителів Айови повідомляють, що платити за медичне страхування ставить серйозну фінансову навантаження на свій щомісячний бюджет і близько до 17% всіх жителів Айови не можуть дозволити собі медичну страховку на всіх.

Цифри лякають. На щастя, є кілька кроків, які можна зробити, щоб привести вартість медичного страхування вниз і тримати вас і вашої родини охоплені.

Для початку не курити. Курці платять набагато більше за медичну страховку, ніж у некурящих. Якщо ви курили, коли ви вперше взяли вашу політику, але з тих пір вийти поговорити з вашим агентом, як ви повинні бути в змозі отримати зниження премій – можливо суттєво.

Більшість американців мають надлишкову вагу і втрата ваги є одним з найважчих речей для людей робити. Однак частина вашої премії медичного страхування буде грунтуватися на ваш ІМТ – що означає індексу маси тіла. Це химерний спосіб сказати, що чим більше надлишкова вага ви більше ви будете платити за страхування.

Але це дійсно варто того, щоб втратити ще кілька кілограмів. Якщо ви можете впасти ще на одну сходинку за шкалою ІМТ ви могли б заощадити місяць преміум доларів на місяць протягом багатьох років.

Не беріть участі в небезпечних видів спорту або хобі. Чим більше ви поклали своє здоров’я ризику, чим більше ви будете платити за медичну страховку. Це включає в себе не швидкої їзди спорт або м’язи автомобілів або мають роботу, яка вважається небезпечною.

Подивіться, скільки у вас поточний платити, як доплати щоразу при відвідуванні лікаря або є якісь медичні процедури. Якщо ваша доплата становить менше 50% можна знизити щомісячні премії за рахунок збільшення вашої доплати до 50%. Звичайно, ви повинні мати достатньо коштів для оплати додаткової доплати суми. Ця тактика найкраще підходить для людей, які тільки звернутися до лікаря кілька разів на рік.

Ваша франшиза, ймовірно, ваш кращий вибір для зниження щомісячного платежу премії – але будьте впевнені, що ви можете дозволити собі збільшити суму, яку ви готові платити з власної кишені кожен рік перш ніж ви попросите вашу страхову компанію, щоб почати платити свою частку Ваші медичні рахунки. Чим більше ви можете платити, тим менше ваша страхова компанія буде стягувати з вас в щомісячних премій.

Якщо ви рідко лікаря у звичайний рік ви могли б розглянути питання про прийняття ультра-високої франшизи політика, політика з франшизою в розмірі $ 2000 і більше. Ці заходи не допомагають платити за діловодство лікаря відвідувань. Значення цих недорогих медичних страхових полісів, якщо ви страждаєте катастрофічною нещасного випадку або хвороби, і раптом опинитеся перед медичними рахунками в десятки і навіть сотні тисяч доларів.

Добре, тепер у вас є хороше розуміння того, що ви шукаєте в поліс страхування здоров’я, так що тепер прийшов час вийти в інтернет і знайти принаймні 3 різних сайтів, які дозволяють порівняти політику і ціни голова до голови.

Майте на увазі, що оскільки жоден сайт порівнює політику і ціни серед всіх різних страхових компаній буде необхідно для Вас, щоб зробити Ваш порівняння, принаймні 3 різних сайтах. Це біль, щоб зробити кілька порівнянь, але результат у тому, що ви зможете по-справжньому дійсно отримати доступну медичну страховку тут, в Айові і знаю, що ви економите гроші рік за роком, захищаючи себе, свою сім’ю і ваших активів.