Як отримати доступне медичне страхування в штаті Меріленд

Витрат на медичне страхування зростає швидше, ніж вартість майже все інше в цій країні. За останні кілька років вартість медичного страхування перевершила вартість інфляції на кілька процентних пунктів.

Вона стала настільки поганою, що зараз майже 17% всіх жителів штату Меріленд не мають медичного страхування будь-якого виду, і все більше і більше підприємств, відмову від медичного страхування або вимагають більшого внеску від своїх працівників, число незастрахованих людей в штаті Меріленд ймовірно, буде рости, перш ніж він стискається.

Якщо ви можете отримати медичну страховку через свого роботодавця ви майже напевно заощадити більше намагаються купити медичну страховку індивідуально на свій розсуд. Але якщо ви за наймом або якщо ваш роботодавець не пропонує страхова група здоров’я, то ви, можливо, повинні бути трохи творчий підхід у пошуку шляхів зниження вартості вашої щомісячної премії медичного страхування.

Подивіться на плани, які мають більш високу доплати за такі речі, як відвідування лікаря. Доплати це сума, яку ви платите з власної кишені кожного разу при відвідуванні лікаря, тим більше ви можете платити за кожне відвідування (і тим менше ваша страхова компанія повинна платити) знизити щомісячні премії буде.

Багато людей, можливо, доведеться прийняти ще більш рішучі кроки в їхніх пошуках, щоб отримати доступне медичне страхування в штаті Меріленд. Багато людей, можливо, доведеться повністю переглянути свої уявлення про всю медичним страхуванням.

У минулому медичного страхування була дивилися як на щось, що платить (або допомагає оплачувати) для всіх ваших потреб у медичній допомозі – відвідування кожного лікаря, кожного відвідування клініки, кожна лікарня або ER візиту, коротше кажучи, ви очікували вашого медичного страхування платити за більшість, якщо не всі, практично всіх витрат на охорону здоров’я.

Сьогодні багато людей знаходять, що вид охорони здоров’я не за коштами – і все ж вони знають, що один нещасний випадок або хвороба одного катастрофічного може легко знищити все життя заощадження і навіть взяти їх додому, все в одну мить.

Відповідь для багатьох є покупка медичного страхування, який має надзвичайно високу франшизу. Вище, ніж $ 2000 або навіть $ 3000. Ви купуєте таку політику в надії, що ви будете платити за всі ваші рутини потребами охорони здоров’я – ви будете платити 100% кожне відвідування офісу лікаря, кожне відвідування клініки, і кожне відвідування ER.

Мета високим податком медичного страхування буде діяти в якості підстраховки в разі, якщо ви повинні страждати катастрофічні хвороби або потрібна тривала госпіталізація в результаті нещасного випадку або хвороби. У таких випадках ваша високої франшизи страхування буде гарантувати, що ваші заощадження і ваші активи залишилися недоторканими.

Як тільки ви вирішили на основний тип політики, який вам і вашій родині необхідно, ваш останній крок, щоб вийти в інтернет і знайти кілька сайтів, які дозволяють вам зробити швидкий і легкий пліч-о-пліч порівняння медичних страхових полісів і їх ціни від різних страхових компаній. Навіть якщо це означає прийняття додаткового часу, ви набагато краще заповнення всіх форм, принаймні 3 різних веб-сайтів – це тільки таким чином, що ви можете бути впевнені, що ви насправді буде порівняння всіх медичних страхових компаній пропонують політика в штаті Меріленд.

Завдяки Інтернету кожен може тепер зробити просте порівняння і знаю, що вони отримали саме доступне медичне обслуговування можливо в штаті Меріленд.