Як отримати дешевше в премії зі страхування життя

1. Візьміть до уваги політики доходів замість одноразової загальної

Більшість людей розуміють, що життя капотом виплачує одноразово, якщо ти помреш. Але значно менше побоюються, що ви будете готові купити кришку, яка платить регулярно обкладається податком доходу замість одноразової виплати. Це офіційна назва Прибуток Дохід сім’ї і, як правило, дешевше, ніж більш поширений варіант Рівень Термін виплати одноразової суми. Тому чому б доходи бути краще, ніж одноразова додати?

Кількох осіб, які покінчити з поліса страхування життя просто хочуть поставляти доходу для своєї родини поміняти втрати заробітку, якщо вони помруть передчасно. Однак багато політики купуються з грудкою загальний прибуток вимагають вцілілі сім’ї запросити з підходящої заощадження або інвестиційний інструмент, щоб отримати постійний дохід. Крім того, інтерес, із загальної маси додати обкладається податком у той час як дохід від політики користь доходу сім’ї виплачується оподатковуються.

Для кількох людей не звик до управління величезної кількості готівки, раптом того, щоб знайти правильний рахунок заощаджень або інвестицій може виявитися додатковим тягарем на вже тривогу час. Це де прибуток доходів сім’ї можемо поставити найкраще з обох світів.

2. Вдивіться зниження політику іпотечного покриття життя

Одна з найбільш поширених причин для нужденних страхування життя є захист іпотечного кредиту. Тип іпотеки у вас є можна значною мірою диктувати, який тип страхування життя ви хотіли б, але це часто часто один серед двох різновидів терміну страхування життя.

Якщо у вас є інтерес тільки для іпотеки, то ви хочете рівні капота як іпотечний борг може залишатися постійною, якщо не збільшити або зменшити іпотечний кредит. Однак, ті, за допомогою іпотечного капіталу і відсотка можете вибрати зменшенні терміну політики, де кришка знижує відповідно з відновлювальним іпотечного кредиту. Як кришка знижує з плином часу так само небезпека для страхової компанії робить цей вид страхування життя дешевше, ніж варіант терміна ступеня.

Тому, якщо у вас є капітал і відсотки по іпотеці з рівнем життя страховий поліс термін і лише хотів би охопити суми іпотеки, ви будете економити за рахунок переходу на скорочення політики. Відступають до цього є те, що ви будете втрачати надлишки капотом надаються рівні політики, так як іпотечний кредит, але знижує рівень допомоги, страхування залишається колишнім.

3. кинути палити

Всі страхові грунтується на ризик і тим самим скоротити витрати на вас є, щоб знизити ризик. Зі страхуванням життя, ризик залежить від вашої можливості помирає в той час як політика є чинною. Страховики виміряти ризик шляхом оцінки вашого здоров’я та історії хвороби.

Те, що буде збільшити ризик вмирати передчасно збільшить ваші премії. Ці фактори ризику втілюватиме ваші поточний стан здоров’я, сімейні історії, небезпечне заняття чи хобі однак найбільш часто будучи курцем має найбільший вплив.

В даний час, я визнаю, що ви не збираєтеся кинути палити, щоб не витрачати кошти на страхування життя, проте, його ще одна причина, в довгому списку кинути палити. Не тільки ви будете економити гроші на сигарети, але ви зможете також додати економію близько 40% на ваше життя капотом премії теж.

4. біля магазину

Страхування життя може бути жахливо конкурентного ринку і витрати можуть змінюватись в широких межах спираючись де ви дивіться. Найпростішим способом порівнює велика кількість страховиків і політику без затримки полягає у використанні однієї з численних безкоштовних он-лайн сайти порівняння. Єдине зауваження до теперішнього має бути відомо, що ці сайти тільки порівняти премій, а не капот, тому мають тверде уявлення про те, який тип покриття ви потрібні в першу чергу. Це допоможе вам перевірити подібне з подібним і відчують справжній угод.

Крім того, ви можете використовувати страховий брокер робити шукав тебе і цей маршрут дасть істотну економію деяких якщо ви наймаєте явний тип страхового брокера.

5. Використовуйте скорочення страхування життя брокера

Якщо ви знаєте, що вид покриття вам потрібно, і не вимагають ніяких рекомендацій, скорочення он-лайн страхового брокера може заощадити вам навантажень фунтів на більш низькі премії.

У зв’язку з низькою вартістю і широкої аудиторії доступні через Інтернет, багато брокерів по страхуванню життя почали сайтах даючи Котирування по страхуванню життя з великими страховиками за пільговими ставками. Ці брокери можемо скидати з рахунків капот від великих страховиків за фрезерної рясні комісії вони отримують від цих страховиків до урізування вашої премії.

Заощадження змінюватись, однак, може означати справжнього скорочення від десяти відсотків, а також багато, як 40% порівняно із звичайним премій страхової компанії. Багато сайтів пропонують миттєвий он-лайн котирування порівняння декількох політик від провідних страхових компаній.

Легко ритися Google навколо для страхування життя знижку дасть список більшості брокерів або використовувати каталог страхування Страхування як Великобританія Індекс, що спільно клієнту варіанти відкликання.