Як отримати дешевий автомобіль страхування онлайн в Айові

Там немає трюк, щоб знайти сайти, які дозволять вам порівняти ціни страхування автомобіля між кількома різними страхових компаній, що працюють тут, в Айові. Але знайти ці сайти є лише однією частиною головоломки.

Перш ніж витрачати свій час, роблячи порівняння, що буде платити, щоб ви знали, що ви порівнюєте. Іншими словами, ви повинні прийняти кілька хвилин, щоб перерахувати всі різні способи, ви зможете знизити вартість вашого страхового перш ніж ви дійсно почати порівняння цін.

Так що ви можете зробити, щоб знизити вартість страхування вашого автомобіля?

Ну, є кілька речей, насправді ви можете зробити.

Найбільше, що ви можете зробити, це просто їхати легально і безпечно в будь-який час. Якщо ви регулярно швидкості або машину необережно і ви отримаєте квиток, ваші премії страхування автомобілів буде зростати – іноді вони можуть піднятися багато, залежно від вашого віку і тяжкості вашого порушення.

Якщо ви їдете в стані алкогольного сп’яніння або іншим чином порушено, і ви спіймані, ваші страхування автомобіля буде стрибати 50% і більше. Якщо ви отримуєте другу DUI або дви переконанням ви будете щасливі, щоб знайти високого ризику політику, яка буде навіть прийняти вас – за ціною, яка буде, в буквальному сенсі, щоб голова пішла обертом!

Якщо у вас є інші види страхування, такі як домовласника або медичне страхування від тієї ж страхової компанії переконатися, що ви отримуєте вашу кількома дисконтна політика.

Ви керуєте старий автомобіль? Ваш автомобіль настільки старий, що він більше не занесений в книгу Келлі Синій автомобіль цінностей? Якщо ваш автомобіль має мало або взагалі не Kelly Blue Book значення, то ви просто витрачаєте свої гроші, якщо ви платите за зіткнення або всеосяжний охоплення на вашій політиці.

Якщо Вам немає 25 років, то ви автоматично включається режим високих ризиків і ваші премії вище, ніж вони були б, якщо б ви були у віці старше 25. Ви можете отримати принаймні 5% знижку на ваші ставки, якщо ви залишаєтеся в школу, вчитися, і підтримувати принаймні «Б» класу середньої, так що ви маєте право на хорошу знижку студентів.

Ваш автомобіль припаркований в гаражі на ніч? У цьому випадку ви маєте право на спеціальну знижку на страхування.

Ви тільки покататися на поводу? Якщо ви покладете менше 500 миль на свій автомобіль в середньому в місяць ви повинні поговорити зі своїм агентом про отримання низьким пробігом Знижка на страхування.

Ви 55 років або старше? Якщо це так ви могли б претендувати взяти курс підвищення кваліфікації спеціальних водія. Якщо ваш автомобіль Страхова компанія пропонує цю знижку він міг би заощадити вам 10% або навіть 15% на премію кожен місяць.

Як великий з франшизи ви можете собі дозволити? Будьте чесні з самим собою, тому що якщо ви подаєте позов, ви будете мати, щоб придумати свої франшизи готівкою до ваша страхова компанія буде платити нічого до фіксації вашого автомобіля. Просто пам’ятайте, чим вище франшиза знизити щомісячний платіж премія буде.

Добре, тепер ви готові, щоб вийти в інтернет і почати порівняння цін на вашу політику в різних страхових компаній тут, в Айові. На жаль, так як ніхто не може зрівнятися сайті всі різні страхові компанії є, це до вас, щоб зробити вашу порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтах.

Роблячи множинні порівняння на різних сайтах ви будете більш впевненими в пошуку найкращого страхування для Вас за ціною, ви можете собі дозволити. Це займе трохи зусиль з вашого боку, але результат у тому, що ви можете бути спокійні, що тепер ви знаєте, як отримати дешеве страхування автомобіля онлайн тут, в Айові.