Як отримати дешевий автомобіль страхування онлайн в Массачусетсі

Купівля автомобіля онлайн охоплення дозволяє скоротити навантаження, і цілий ряд інших витрат, дозволяючи заощадження мають бути передані разом з вами у вигляді більш низьких щомісячних преміальних виплат. Однак, просто сліпо стрибати онлайн і заповнення форм, як слон у посудній лавці не буде дійсно отримати Вас заощадження, які Ви шукаєте.

Ви повинні знати, як заповнювати форми на ціну автомобіля майнової політики веб-сайтів порівняння, щоб заробити собі дешевий автомобіль політики в Массачусетсі. Крім того, необхідно заповнити ту ж форму на декількох сайтах, і ви повинні ввести ту ж інформацію на всіх формах.

Але, можливо, ми забігаємо трохи вперед, нас самих. Давайте почнемо з декілька порад і хитрощів для отримання дешевого автомобіля страхування в Массачусетсі першу – і тоді ми порівняємо ціни в Інтернеті для того, щоб отримати абсолютно вигідне.

Якщо ви серйозно ставитеся до дешевих покриття, то ви повинні зробити свою частину. Під цим я розумію ви повинні тримати запису водіння якомога чистішим. Будь штрафів за перевищення швидкості або інших рухомих порушень, і ви не будете отримувати найдешевшу.

Чи можете ви зберегти ваш автомобіль в гаражі на ніч? Це допоможе вам заощадити гроші кожен місяць на страхування.

Автостоп на роботу. Менша кількість разів, ви повинні їздити туди і назад на роботу в час пік кожен місяць без урахування страхових вашого коштуватиме. Переконайтеся, що ваш агент знає, що ви почали спільного використання автомобілів.

Якщо ви припините працювати взагалі по будь-якої причини нехай ваш агент знає. Слід заощадити трохи грошей кожен місяць.

З тих же причин багато людей в даний час використовують для громадського транспорту, як багато хто з їх «За кермом» потреби, можливо, зниження їх щомісячний пробіг спосіб водіння вниз. Якщо ви можете отримати ваші щомісячні водіння до рівня нижче 500 миль на місяць, поговоріть зі своїм агентом про отримання, а суттєві Пробіг низькою знижкою.

Я впевнений, ви вже знаєте, що якщо у вас є кілька різних страхових полісів ви можете заощадити гроші на всіх з них, об’єднуючи їх в одну страхову компанію. Це відомо як Multi-дисконтна політика.

Деякі компанії пропонують вам знижку, якщо ви купуєте замок рульового колеса або пристрої інших простих пристроєм проти викрадення. Поговоріть зі своїм агентом про ці знижки в вашої страхової компанії.

Ви платите за зіткнення або всеосяжний охоплення на старий транспортний засіб, який має мало або взагалі не Kelly Blue Book цінність? У цьому випадку ви кидати гроші на вітер. Перестань.

Насправді, кожен рік ваш автомобіль втрачає частину своєї вартості. Таким чином, кожен рік ви повинні знизити суму вашого зіткнення і всеосяжний охоплення, щоб відповідати зниження вартості вашого автомобіля.

Молоді водії повинні залишатися в школі. Якщо молоді водії можуть підтримувати принаймні «Б» класу середньої вони можуть заощадити гроші кожен місяць з хорошою знижкою студентів.

Літні водії – ті 55 років і старше – можуть претендувати взяти курс підвищення кваліфікації спеціальних водія. Якщо ваша компанія пропонує цю знижку він може врятувати вам принаймні 10% на місяць від вашої політики.

Чи можете ви дозволити собі збільшити ваші франшизи? Збільшення вашої франшизи буде знизити щомісячні платежі для негайного, але майте на увазі, що ви будете мати, щоб придумати Вашої франшизи готівкою, якщо ви коли-небудь є претензії – Тому, що б ви не робили, не пропонують платити більше, ніж ви можете реально собі дозволити.

Останній крок, щоб вийти в інтернет і знайти хоча б 3 з цих веб-сайтів, які дозволяють зробити швидкий порівняння цін між політиками з різних компаній тут, у штаті Массачусетс.

Заповніть форму на як мінімум три з цих сайтів і переконайтеся, що ви поставили точно таку ж інформацію (заснований на тому, що ви дізналися з цієї статті) у всіх трьох формах. Таким чином, ви порівнюєте те ж охоплення політики щоразу.

Тепер все, що залишилося для вас, щоб проаналізувати результати і вибрати найдешевший політика! Ось і все. От і все, що потрібно отримати дешеві онлайн страхування в штаті Массачусетс.